امکانات سایت پزشکی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
امکانات سایت پزشکی

امکانات سایت پزشکی ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

امروزه سایت ها یکی از رایج ترین پل های ارتباطی بین افراد و کسب و کارهایی مختلف هستند. سایت های پزشکی نیز به عنوان پل ارتباطی بین بیماران و پزشکان، خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد. امکانات سایت پزشکی و خدمات ارائه شده از سوی آن، بستگی به نظر طراح سایت و پزشک صاحب سایت دارد.
در ادامه این مطلب به جزئیات بیشتری از طراحی سایت پزشکی پرداخته شده است. ما با همراه باشید.

امکانات سایت پزشکی
امکانات سایت پزشکی

وب سایت پزشکی

وب سایت پزشکی یکی از خدمات نوین دنیای دیجیتال به جامعه ی پزشکان و بیماران است که انجام بسیاری از امور درمانی را ساده تر نموده است. با گسترش و ترویج خدمات آنلاین پزشکی، انجام بسیاری از امور و خدمات درمانی از حضور فیزیکی بیمار و پزشک بی نیاز شده و به صورت مجازی انجام می پذیرد. این تحول بزرگ به معنای کاهش رفت و آمدهای اضافی، کاهش ترافیک شهری، کاهش ریسک ابتلا به بیماری های واگیری همچون کرونا، صرفه جویی در زمان و هزینه ها، حذف کاغذ بازی ها، دسترسی نامحدود به پزشکان و … است که دستاورد بزرگی برای بشر محسوب می شود.

امکانات سایت پزشکی

راه اندازی سایت پزشکی

با ترویج خدمات آنلاین در حوزه ی پزشکی، اغلب پزشکان به دنبال راه اندازی سایت پزشکی متناسب با کسب و کار خود هستند. یکی از دغدغه های اصلی پزشکان یافتن یک طراح سایت مجرب و حرفه ای است که در وهله ی اول نیازهای وب سایتی پزشک را به درستی شناسایی نموده و در نهایت یک سایت کارآمد و حرفه ای طراحی نماید.
گروه طراحی سایت وبینو یکی از حرفه¬ ای ترین گروه های طراحی سایت پزشکی است و آمادگی ارائه ی مشاوره و هرگونه خدمات طراحی سایت به شما عزیزان را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر یبا کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

امکانات سایت پزشکی

وب سایت پزشکان

وب سایت پزشکان امکان ارائه ی خدمات آنلاین و غیر حضوری بسیاری را برای بیماران و پزشکان فراهم می نماید. پزشکان می توانند با استفاده از این وب سایت ها، به صورت مجازی بیماران خود را ویزیت نموده و یا به ارائه ی مشاوره های پزشکی به آنان بپردازند. همچنین وجود این وب سایت ها امکان تشکیل پرونده ی الکترونیک و نگه داشتن سوابق بیماران بدون نیاز به هیچگونه پرونده ی کاغذی و فضای اضافی برای نگهداری آن ها را برای پزشک فراهم می کند. از طرفی بیماران نیز می توانند با استفاده از این وب سایت ها، به تعداد نامحدودی پزشک در هر نقطه ی کشور دسترسی پیدا کنند و به صورت مجازی از آن ها مشاوره پزشکی دریافت کرده و یا برا مراجعه حضوری به مطب، از امکان نوبت دهی آنلاین این سایت ها استفاده نموده و در روز و ساعت مورد نظر خود، اخذ نوبت نمایند.

امکانات سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

قیمت سایت پزشکی به شیوه های مختلف نرخ گذاری طراحان بستگی دارد اما آنچه در تعیین تعرفه ی طراحی سایت در میان تمام طراحان رایج است، افزایش قیمت طراحی با افزایش قابلیت ها و امکانات سایت است.
بسیاری از طراحان سایت پکیج های از پیش تعیین شده با قابلیت های مشخصی را تعریف نموده اند که قیمت های مشخصی دارند و مشتریان آن ها نیز برای سفارش سایت، یکی از این پکیج ها را انتخاب می کنند. این شیوه ی تعامل با مشتری، رایج ترین شیوه های طراحان سایت است. چراکه زمان نیاز سنجی از مشتری و تعیین قیمت را کاهش می دهد و کار مشتری در سفارش ساده تر می شود.
اما برخی دیگر از طراحان، با برگزاری جلسات مشاوره با مشتری، نیازهای وی را مورد سنجش قرار داده و در نهایت قیمت تمام شده ی سایت با مشخصات مورد نیاز وی را اعلام می نمایند.

امکانات سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

یکی از نکات مهمی که همواره در طراحی سایت پزشکی عنوان می گردد، دغدغه ی پزشکان در خصوص نوع و تعداد قابلیت ها و امکانات سایت است. پیش از اینکه بخواهیم به قابلیت های بی شمار سایت پزشکی اشاره کنیم، بیان این مسئله ضروری است که زبان برنامه نویسی سایت بسیار انعطاف پذیر است و در هر زمان می توان قابلیت های جدیدی به یک سایت اضافه یا از آن کم نمود.
هر چند نیازسنجی درست قبل از طراحی قابلیت های سایت از هرگونه دوباره کاری و هزینه های اضافی جلوگیری می کند، اما جای نگرانی برای غیرقابل تغییر بودن امکانات سایت های پزشکی وجود ندارد. برای سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت پزشکی وبینو را دنبال کنید .

امکانات سایت پزشکی

طرح وب

یکی از مسائل مهم در طراحی وب سایت پزشکی، شکل ظاهری و طرح وب است. اغلب وب سایت های پزشکی دارای تم رنگی سفید و آبی یا سفید و سبز هستند و دلیل رایج بودن این تم¬ها از نظر علم روانشناسی، آرامش بخش بودن رنگ آبی و سبز برای بیماران است. شکل کلی چینش اجزا و جلوه های بصری مربوط به هر سایت، به سلیقه و تجربه ی طراح بستگی دارد و از یک سایت به سایت دیگر متفاوت است.

امکانات سایت پزشکی
امکانات سایت پزشکی

سایت مطب دکتر

دریافت بسیاری از خدمات درمانی از پزشکان که امروزه با صرف زمان و هزینه ی بسیار انجام می شوند، با راه اندازی سایت مطب دکتر به حداقل میزان ممکن کاهش می یابد. از جمله خدمات این گونه سایت ها می توان به امکان نوبت دهی آنلاین، ارسال پیام های خودکار تغییر ساعت و روز یا لغو نوبت، امکان مشاوره و ویزیت آنلاین بیمار، امکان پرداخت آنلاین ویزیت، اشتراک گذاری تجربه ی بیماران از میزان رضایت نسبت به خدمات مطب، نمایش سوابق تحصیلی و کاری پزشک، نمایش شماره تلفن و آدرس مطب، اشتراک گذاری لوکیشن مطب، ارائه ی جدیدترین مقالات و کتب پزشکی و … اشاره نمود. طراحی وب امروزه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.