راه اندازی سایت پزشکی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
راه اندازی سایت پزشکی

راه اندازی سایت پزشکی ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

راه اندازی سایت پزشکی اولین قدم پزشکان برای ورود به دنیای خدمات آنلاین است. پزشکان می­توانند به کمک این ­سایت­ ها خدمات و سرویس­ های اختصاصی خود را معرفی نموده و با اشتراک­ گذاری نظرات بیماران در خصوص میزان رضایتمندی از خدمات دریافتی، اعتماد افراد را جلب نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتری از سایت های پزشکی آشنا شوید.

راه اندازی سایت پزشکی
راه اندازی سایت پزشکی

 وب سایت پزشکی

اغلب افرادی که به دنبال یک پزشک متخصص، بیمارستان، مطب یا کلینیک هستند، به جست وجوی اینترنتی می پردازند. بنابراین پزشکان یا بیمارستان هایی که دارای وب سایت پزشکی هستند بیشتر در معرض دید افراد قرار خواهند گرفت و دسترسی به آنها آسان تر خواهد بود. پزشکان می توانند با صرف هزینه‌ای اندک، یک وب سایت پزشکی اختصاصی راه اندازی نمایند و علاوه بر معرفی خود، به ارائه خدمات مختلف به بیماران خود بپردازند.

راه اندازی سایت پزشکی
راه اندازی سایت پزشکی

 بهترین طراحی سایت پزشکی

معیارهای مختلفی برای سنجش بهترین طراحی سایت پزشکی وجود دارد. بهترین طراحان آن دسته از طراحانی هستند که نیاز مشتری را به خوبی می شناسند و متناسب با آن بهترین طراحی را انجام می دهند به نحوی که نیاز مشتری به طور کامل پوشش دهی می شود. اما به طور کلی می توان ادعا نمود یکی از معیارهای سنجش طراحی مناسب سایت، میزان کاربر پسندی و درصد خطاهای پایین یک سایت است. سایتی که انجام خدمات مختلف در آن به سادگی و بدون نیاز به آموزش، قابل انجام باشد و نقایص و خطاهای آن بسیار ناچیز باشد.

راه اندازی سایت پزشکی
راه اندازی سایت پزشکی

 سایت مطب

هدف از طراحی و ساخت سایت مطب، معرفی کامل پزشک و مطب و توصیف کلیه خدمات قابل ارائه در این مرکز درمانی است. صفحه معرفی مطب و درباره ما از مهمترین صفحات یک سایت مطب به شمار می روند.

همچنین طراحی صفحاتی برای 1- معرفی خدمات و تخصص های پزشکی موجود در مطب 2- معرفی پزشکان و کارکنان 3- گالری تصاویر مطب و نمایش  قسمت های مختلف مطب به صورت تور مجازی و ۳ بعدی و … از دیگر مواردی است که باید در طراحی سایت مطب لحاظ گردد.

مجهز بودن یک مطب یا کلینیک به سایت موجب معرفی بهتر مرکز درمانی و جلب اعتماد افراد بیشتری می شود. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

راه اندازی سایت پزشکی
راه اندازی سایت پزشکی

 طراحی وب سایت پزشکی

با توجه به تغییر الگوهای زندگی و توجه بیشتر مردم به مقوله ی بهداشت و درمان و افزایش نیاز مردم برای دسترسی آسان به پزشکان و مراکز درمانی، طراحی وب سایت پزشکی امری حیاتی محسوب می شود. روزانه افراد زیادی در اینترنت به دنبال یک مرکز درمانی یا پزشک متخصص برای خود یا اطرافیانشان هستند و به کمک این وب سایت ها پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر خود را پیدا می کنند و در صورتی که از خدمات دریافتی از وب سایت مورد نظر رضایت داشته باشند آن را به دیگران معرفی می کنند. برای سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت پزشکی وبینو را دنبال کنید .

راه اندازی سایت پزشکی
راه اندازی سایت پزشکی

 طراحی سایت پزشکان

تعداد پزشکانی که در ایران دارای وب سایت پزشکی هستند، بسیار اندک است و با توجه به اینکه درصد بالایی از خدمات و کسب و کارهای امروزی به صورت مجازی و آنلاین هستند، شانس دیده شدن  این پزشکان و معرفی آنان به دیگران بسیار کم خواهد بود و به همین سبب درآمد پایین تری نسبت به همکاران فعال خود در فضای مجازی خواهند داشت.

طراحی سایت پزشکان یک راه حل ساده و پر کاربرد برای حضور پزشکان در دنیای مجازی است. پزشکان می توانند به کمک این سایت ها تخصص، تجربیات و سوابق خود را به دیگران معرفی نموده و به ارائه ی مشاوره ی آنلاین دارویی و درمانی به بیماران خود بپردازند.

راه اندازی سایت پزشکی
راه اندازی سایت پزشکی

 تعرفه سایت پزشکی

اغلب طراحان سایت برای تعیین تعرفه سایت پزشکی پکیج های مجزایی را تعریف می کنند که هر یک از این پکیج ها امکانات و قابلیت های مختص به خود را دارند و مشتری طراحی سایت با توجه به نیاز، خود یکی از این پکیج ها را بر می گزیند. هر چه قابلیت ها و خدمات مورد انتظار مشتری بیشتر باشد، قیمت نهایی طراحی سایت افزایش می یابد.

راه اندازی سایت پزشکی
راه اندازی سایت پزشکی

 امکانات سایت پزشکی

امکانات سایت پزشکی و طراحی وب بسیار گسترده است. استفاده از این وب سایت ها موجب تسهیل امور خدمات درمانی، صرفه در زمان و هزینه و … شده است . از جمله امکانات ارزشمند این سایت ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

  • رزرو نوبت آنلاین
  • مشاوره ی پزشکی غیرحضوری
  • معرفی جامع خدمات مرکز
  • معرفی پزشک
  • ارسال پیامک خودکار
  • امکان پرداخت آنلاین
  • ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران
  • ثبت و نمایش نظرات، انتقادات و پیشنهادات مراجعه کنندگان به سایت
  • نمایش اطلاعات موقعیتی در روی نقشه
  • نمایش اطلاعات تماس

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.