سئو کار حرفه ای وردپرس

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
سئو کار حرفه ای وردپرس

سئو کار حرفه ای وردپرس ؛ با توانایی های ویژه ای که در زمینه سئو و وردپرس دارا می باشد ، می تواند به پیشرفت و شناخت یک سایت توسط موتورهای جستجو و همچنین بازدید بیشتر توسط کاربران مختلف در بستر اینترنت کمک کند . یک متخصص سئو هرچه دارای رزومه قوی تری باشد و تجربه بیشتری در زمینه کاری خود داشته باشد ، می تواند به شکل بهتری به پیشرفت سایت شما کمک کند . سئوکار نیازمند بروزرسانی اطلاعات خود مطابق با علم و دانش و پیشرفت تکنولوژی می باشد ، زیرا موتورهای جستجو در مدت زمان کمی الگوهای شناخت خود را تغییر می دهند و به همین دلیل یک سئوکار نیاز به آگاهی در این زمینه می باشد . برای شناخت بیشتر تمام موارد گفته شده ، وبینو و مقاله پیش رو را تا انتها دنبال کنید .

سئو چیست ؟

امروزه بستر اینترنت فضایی را ایجاد کرده است که بسیاری از افراد برای شناختن کسب و کار خود و همچنین پیشرفت آن ، از این فضا و به خصوص طراحی سایت صنعتی استفاده می کنند . در گذشته کسب و کارها و تبلیغات آنان به صورت سنتی و در دنیای واقعی به واسطه استفاده از بنر و یا چاپ تراکت صورت می گرفت . در بیشتر شرایط این گونه تبلیغات نتیجه ی مطلوبی نداشت و تنها قشر خاصی را شامل می شد ولی با مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی دیجیتال مارکتینگ و دنیای مجازی جای این گونه تبلیغات را گرفته است . بستر اینترنت موجب شده است تا افراد گوناگون با ایجاد سایت هایی با زمینه های کاری مختلف ، به شناسایی کسب و کار خود بپردازند .

این سایت ها با رعایت اصولی خاص توسط طراحان سایت ایجاد شده و توسط یک متخصص سئو ، پیشرفت می کند . حال سوال این است که اصلا سئو چیست ؟ سئو در واقع بهینه سازی یک سایت در راستای شناسایی سایت توسط موتورهای جستجو می باشد . به واسطه شناخت بهتر یک سایت ، بازدید بیشتری برای سایت و همچنین بازخورد بهتری برای آن ایجاد می شود . در واقع سئو همان تبلیغاتی است که در گذشته به صورت بنر و تراکت صورت می گرفت و امروزه به شکل پیشرفته ای انجام می شود . سئو اگر به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت اصول انجام شود ، می تواند سایت شما را در مدت زمان معقولی ، به بهترین نتایج جستجو در موتورهای جستجو تبدیل کند . امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

سئو کار حرفه ای وردپرس
سئو کار حرفه ای وردپرس

سئوکار کیست ؟

سئوکار فردی است که با داشتن علم و آگاهی کافی در زمینه سئو می تواند به شناخت یک سایت توسط موتورهای جستجو کمک بسیاری کند . وظایف یک سئوکار حرفه ای عبارت است از :

 • گزارش گیری روزانه و کنترل رتبه بندی سایت

یک سئوکار موظف است ابتدا به بهینه سازی سایت بپردازد و بعد از آن با کنترل نتایج کارهای انجام شده روی سایت ، مطمئن شود که آیا تمام فعالیت های انجام شده موثر بوده اند و یا خیر ؟ این مسیر به آنان کمک می کند که متوجه بشوند ، گام های انجام شده درست بوده اند و یا نیاز به تغییر دارند . در انتها هر سئوکار وظیفه دارد ، این فعالیت را به صورت روزانه انجام دهد تا بتواند به پیشرفت سایت خود کمک کند .

 • طراحی استراتژی سئو

یکی از اصلی ترین وظایف افراد موفق در هر زمینه ای ، داشتن برنامه و پیروی کردن مسیرهای آن می باشد . یک سئوکار نیز با برنامه ریزی و طراحی استراتژی خود ، می تواند به بهترین شکل عمل کرده و در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه مد نظر خود دستیابی پیدا کند .

 • پیدا کردن کلمات کلیدی سایت

کلمات کلیدی ، کلماتی هستند که دارای بیشترین کاربرد و همچنین بازخورد در میان موضوعات مربوط به خود می باشند . پیدا کردن این کلمات در هر زمینه ای ، از وظایف یک سئوکار می باشد که هرچه به صورت دقیق تری انجام شود ، توانایی سئوکار را بیشتر به نمایش می گذارد .

 • پیاده سازی اصولی سئو

سئو نیز مانند هر فعالیت تخصصی دیگری ، باید با اصول و قواعد خود اجرا و پیاده سازی شود و اگر بر خلاف آن انجام شود ، نتیجه ای نا مطلوب خواهد داشت . این یکی از وظایف با اهمیت یک سئوکار می باشد .

 • تولید محتوا سئو شده

تولید محتوا باید توسط افرادی که در این زمینه دارای تخصص می باشند ، صورت بگیرد و در انتها توسط سئوکار و با اصول شناخته شده توسط آنان ، سئو شود . محتوای سئو شده می تواند یکی از زمینه های اصلی پیشرفت هر سایتی باشد .

 • تجربه کاری مناسب

هرچه تجربه این افراد در زمینه کاری خود بیشتر باشد ، با چالش های بیشتری مواجه شده اند و به همین دلیل می توانند در شرایط بحرانی با توانایی بیشتری به حل مسائل بپردازند .

 • آپدیت بودن و بروزرسانی اطلاعات

موتورهای جستجو براساس الگوهای طراحی شده بر روی آنان ، می توانند به شناسایی سایت ها و دیده شدن توسط کاربران بپردازند . این الگوها در مدت زمان کمی بروز می شوند و الزامی است که سئوکار با بروزرسانی اطلاعات خود ، توانایی مقابله با این چالش ها را داشته باشد .

 • قرار دادن بک لینک های موثر و مفید

قرار دادن بک لینک یکی از مهم ترین بخش های کاری یک سئوکار است . هرچه بک لینک ها با دقت بیشتری انجام شوند ، سئو نیز نتیجه بهتری خواهد داشت .

 • بررسی رقبا در مدت زمان کم

سئو در واقع فعالیت هایی است که به واسطه آن ، می توانید در رقابت با رقبا پیروز شوید و در موتورهای جستجو بهتر دیده شوید . بنابراین سئوکار حرفه ای در تهران با بررسی رقبا ، می تواند به بهبود یک سایت کمک شایانی بکند .

سئوکار کیست ؟
سئوکار کیست ؟

 

وردپرس چیست ؟

امروزه ایجاد یک سایت در بستر اینترنت و انجام فعالیت های مرتبط به کسب و کار و توانایی هایتان در این فضا ، می تواند در رشد و کسب درآمد شما ، بسیار موثر باشد . برای ایجاد سایت در بستر اینترنت به طور کلی 2 روش موجود می باشد .

 • روش اول : سیستم مدیریت محتوا

در این روش تنها با شناخت CSS و HTML می توانید به طراحی و ایجاد یک سایت با استفاده از قالب های آماده بپردازید . برای استفاده از این قالب ها نیازی به شناخت برنامه نویسی نمی باشد و تنها با استفاده از این قالب های آماده ، می توانید بهترین سایت ها با مناسب ترین محتوا را تولید کنید . این روش در واقع همان وردپرس می باشد که امروزه بسیاری از سایت های شناخته شده و پرطرفدار نیز از آن استفاده می کنند . این روش در مقایسه با روش برنامه نویسی دارای هزینه کمتری می باشد و امکان پیاده سازی آن در زمان کمتری امکان پذیر است .

 • روش دوم : طراحی و برنامه نویسی

در این روش برای ساخت سایت و طراحی آن ، استفاده از برنامه نویسی و نرم افزارهای گوناگون آن ضروری است . این روش در مقایسه با وردپرس دارای هزینه بسیار بیشتری می باشد و متناسب با آن ، وقت بیشتری را نیز در بر می گیرد . شناخت برنامه نویسی و تبحر لازم در آن ، برای ساخت سایت حرفه ای الزامی است و دانش اندک در این زمینه نمی تواند به ساخت یک سایت مفید کمک کند .

وردپرس چیست ؟
وردپرس چیست ؟

چگونه سئوکار شویم ؟

برای اینکه در هر زمینه ای پیشرفت کرد و بتوان توانایی لازم را پیدا کرد ، بروزرسانی اطلاعات و کسب دانش و همچنین تلاش در حوزه مربوطه بسیار ضروری است . یک سئوکار خوب باید تلاش کند همواره با بروزرسانی اطلاعات و محتوای مربوط به سایت و بهینه سازی آن ، به دیده شدن آن کمک کند و به واسطه این تلاش ، افراد بیشتری در آن ، وقت بگذرانند . سئو در واقع نتیجه تحلیل یک سایت به واسطه اعداد و ارقامی است که باید همواره مورد بررسی قرار بگیرند تا گاهی این آمار کاهش و گاهی افزایش پیدا کنند .

یک سئوکار با استفاده و آنالیز سایت خود از طریق سایت هایی چون گوگل آنالیتیکس و یا گوگل وبسمتر تولز می تواند نتیجه فعالیت انجام شده روی سایت خود را چک کند و از طریق آن ، به بهبود سایت خود کمک کند . برای تبدیل شدن به یک سئوکار حرفه ای ، وجود یک رزومه قوی برای شما الزامی می باشد ، بهتر است تلاش کنید با تجربه و کار درست در این زمینه ، چندان قوی باشید که برای استخدام در هر شرکت و ارگانی بدون وقفه ، مورد پذیرش قرار بگیرید .

چگونه سئوکار شویم ؟
چگونه سئوکار شویم ؟

سئو سایت

سئو سایت از بخش های لاینفک هر سایتی می باشد که اگر به درستی انجام نشود ، نمی تواند به پیشرفت سایت شما کمکی بکند . سئو در واقع تبلیغات سایت شما می باشد که موجب شناخت و دیده شدن سایت شما توسط موتورهای جستجو می شود . موتورهای جستجو هر کدام دارای الگوریتم های خاصی می باشند که طبق اصولی سایت های گوناگون را چک کرده و با رتبه بندی آنان ، نتایج جستجو را نشان می دهد .

داشتن یک رتبه مناسب توسط موتورهای جستجو از جمله ویژگی هایی است که هر سایتی نیازمند آن می باشد . در واقع در هنگام رتبه بندی سایت ها ، موتورهای جستجو با مقایسه سایت ها با یکدیگر و عملکرد آنان ، بهترین سایت را به عنوان رتبه اول قرار داده و طبق آن به رتبه بندی سایت های دیگر می پردازند . آنچه در ارتباط با سئو سایت با اهمیت است ، توجه به این نکته می باشد که رسیدن به یک جایگاه مناسب در نتایج جستجوی موتورها ، نیازمند زمان می باشد و در مدت زمان کم میسر نخواهد شد .

سئو سایت
سئو سایت

درآمد کارشناس سئو

هزینه سئو با توجه به فعالیت های انجام شده روی سایت ، متغیر می باشد . علاوه بر آن ، هزینه سئو تا میزان بسیار زیادی به تجربه سئوکار وابسته است ، می توان چنین در نظر گرفت که هرچه رزومه قوی تری برای سئوکار وچود داشته باشد ، هزینه آن نیز بالاتر می باشد . برای آشنایی بیشتر در این زمینه وبینو را دنبال کنید .

مزایای استخدام کارشناس سئو

یک سایت در ابتدا باید توسط یک طراح وب پیاده سازی و اجرا بشود و در گام بعد توسط سئوکار پیشرفت کند . عدم وجود سئوکار موجب می شود سایت شما تنها در مرحله طراحی باقی بماند و هیچ گونه برتری نسبت به سایت های دیگر نداشته باشد . اما دلیل اصلی ایجاد یک سایت ، پیشرفت و کمک به کسب و کار دانش شما می باشد . بنابراین به واسطه استخدام یک کارشناس سئو ، هر روز سایت شما با چک شدن توسط ابزارهای گوناگون و مقایسه با سایت های دیگر ، بهبود یافته و مشکلات آن ، برطرف خواهد شد .

کارشناس سئو ، باید با بررسی روزانه سایت و انجام وظایف مرتبط با حیطه کاری خود ، موجب پیشرفت و ورود کاربران بیشتری به سایت شما بشود . یک سایت اگر به درستی قواعد سئو روی آن اجرا شود و مدام توسط کارشناسان سئو چک شود ، در مدت زمان معقول و مناسبی می تواند با یک امتیاز با ارزش از موتورهای جستجو به رتبه بندی خوبی در نتایج موتورهای جستجو برسد .

مزایای استخدام کارشناس سئو
مزایای استخدام کارشناس سئو

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.