طراحی سایت بیمارستان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

امروزه اغلب مراکز درمانی کشور اقدام به طراحی سایت نموده اند چراکه به اهمیت وجود وب سایت ها در تسهیل و تسریع انجام خدمات درمانی به بیماران پی برده اند. بیمارستان ها به عنوان یکی از مهمترین مراکز درمانی، از جمله مراکزی هستند که در طراحی سایت پیشگام بوده اند. طراحی سایت بیمارستان مزایای بسیاری دارد که از جمله ی آن می توان به ممانعت از تجمع و سردرگمی بیماران در بیمارستان ها با ارائه اطلاعات کامل در خصوص خدمات و امکانات، امکان اخذ نوبت آنلاین از پزشکان، امکان معرفی کامل پزشکان و سوابق آنها، امکان دسترسی به آدرس، شماره تلفن ها و لوکیشن بیمارستان و … اشاره نمود.

طراحی سایت بیمارستان
طراحی سایت بیمارستان

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و به همین جهت تعرفه ثابت و مشخصی برای آن وجود ندارد. از جمله مهمترین عواملی که در تعیین هزینه طراحی سایت تاثیرگذار هستند می توان به سوابق شرکت و طراحان سایت، کیفیت کار طراح، قابلیت ها و امکانات مورد نظر مشتری برای سایت، درخواست یا عدم درخواست خدمات بهینه سازی سایت و … اشاره نمود.

طراحی سایت بیمارستان
طراحی سایت بیمارستان

لوگوی بیمارستان

بیمارستان ها یکی از مهمترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات درمانی هستند. امروزه تمام بیمارستان ها، دارای یک آرم و لوگوی اختصاصی هستند و با آنها شناخته می شوند. تحقیقات حاکی از آن هستند که طراحی لوگوی بیمارستان،نقش مهمی در جلب اعتماد بیماران دارد. بنابراین این کار تخصصی و حرفه ای نیازمند طراحانی است که در شناخت نمادها، روانشناسی رنگ ها، شناسایی مخاطبان هدف و … تجربه و تخصص لازم را دارند. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

طراحی سایت بیمارستان
طراحی سایت بیمارستان

نمونه سایت های طراحی شده

گروه آرمان گستران فناور با نام تجاری وبینو یک گروه متشکل از برنامه نویسان و گرافیست های جوان و با انگیزه ایرانی است.

ما در گروه طراحی وبینو توانسته ایم با داشتن افراد متخصص و با انگیزه یکی از قدرتمندترین تیم های برنامه نویسی و گرافیک کشور را تشکیل دهیم.

سوابق کاری و نمونه سایت های طراحی شده ما به خوبی گویای کیفیت کارهای ما هستند. ما در وبینو قبل از هرچیزی به کیفیت و کارایی محصولاتمان فکر میکنیم.

ارائه راهکارهای قدرتمند و کاربر محور در حوزه نرم افزار ، برنامه نویسی و گرافیک اصلی ترین بخش فعالیت های ما را تشکیل میدهند. رعایت اصول و استاندارد های بین المللی ، کیفیت و کارایی پروژه های ما را تضمین میکنند. همکاری با بیش از 200 کسب و کار و بیش از 50 ارگان خصوصی و دولتی از جمله افتخارات گروه طراحی وبینو است.

طراحی سایت بیمارستان
طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت با کمترین هزینه

هزینه های ساخت یک سایت به عواملی چون نوع سایت، امکانات و قابلیت های آن، سابقه طراح و … بستگی دارد. اما به کارگیری راهکارهایی همچون استفاده از قالب های آماده برای طراحی سایت، استفاده از دامنه هایی با پسوند داخلی، استفاده از سرورهای ابری، استفاده از هاست اشتراکی و … در کاهش هزینه های راه اندازی سایت ها موثر هستند.

برای طراحی سایت با کمترین هزینه و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت وبینو را دنبال کنید .

طراحی سایت بیمارستان
طراحی سایت بیمارستان

قیمت طراحی سایت بیمارستان

قیمت طراحی سایت بیمارستان، همچون سایت مراکز دیگر، به عوامل متعددی بستگی دارد. هرچه تجربیات و سابقه کاری طراح بیشتر باشد، هزینه های طراحی افزایش پیدا می کنند. از طرفی هرچه قابلیت ها و امکاناتی که برای سایت یک بیمارستان در نظر گرفته می شوند، پیشرفته تر و پیچیده تر باشند، قیمت نهایی بیشتر خواهد شد. در این میان هزینه های پشتیبانی از سایت، هزینه های بهینه سازی سایت، هزینه های هاست و دامنه و دیگر هزینه های جانبی، بر قیمت تمام شده ی یک سایت بیمارستانی اثرگذار خواهند بود.

طراحی سایت بیمارستان
طراحی سایت بیمارستان

امکانات سایت بیمارستان

بیمارستان ها به دلایلی همچون وجود کارکنان زیاد، بخش های خدماتی متعدد، مراجعین زیاد و حجم گسترده ی خدمات و فعالیت ها، هر روزه با انجام فرایندهای متعددی سروکار دارند. وجود وب سایتها موجب تسهیل و بهبود انجام این خدمات می شوند.

از جمله امکانات سایت بیمارستان می توان به مواردی از جمله نوبت دهی آنلاین، جدول برنامه کاری پزشکان، سیستم نگهداری پرونده بیماران، امکان پرداخت آنلاین، معرفی امکانات و خدمات بیمارستان،  اشتراک گذاری مقالات و مجلات پزشکی به روز دنیا، اشتراک گذاری آدرس، شماره تلفن و لوکیشن بیمارستان و … اشاره نمود. طراحی وب امروزه دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد .

طراحی سایت بیمارستان
طراحی سایت بیمارستان

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.