طراحی سایت در شرق تهران

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت در شرق تهران

طراحی سایت در شرق تهران ؛ به دلیل جمعیت بسیار زیادی که در این بخش از تهران ساکن می باشند ، دارای اهمیت ویژه ای می باشد . طراحی سایت امروزه از مشاغل بسیار پر کاربردی می باشد که برای بسیاری از کسب و کارها ضروری می باشد و می توان با طراحی یک سایت کاملا حرفه ای به رشد تجارت خود کمک شایانی بکنید . در طراحی سایت روش های بسیار مختلفی برای شکل گیری یک سایت و قرار دادن ویژگی های مد نظر شما در آن وجود دارد و انتخاب هر کدام از این روش ها تا حد بسیار زیادی به انتظارات شما و همچنین هزینه مد نظر شما برای پرداخت بستگی خواهد داشت . طراحی سایت از جمله مشاغلی می باشد که نمی توان برای آن قیمتی ثابت در نظر گرفت و از پروژه ای به پروژه دیگر دارای قیمت و هزینه نهایی متفاوتی خواهد بود . انتخاب یک متخصص سئو و یا یک سئو کار حرفه ای در تهران برای انجام این امور بسیار ضروری می باشد . برای آگاهی بیشتر در این زمینه مقاله پیش رو را تا انتها دنبال کنید .

طراحی سایت چیست ؟

امروزه بستر اینترنت شرایطی را ایجاد کرده است که افراد بدون هیچ محدودیتی از نظر سن و تحصیلات می توانند به راحتی در از ان استفاده کرده و به سادگی در این محیط به تعامل با افراد دیگر بپردازند . این فضا به قدری دارای قدرت می باشد که بسیاری از کسب و کارها را به سمت خود سوق داده و به پیشرفت و شناخت آنان کمک بسیار زیادی کرده است . طراحی سایت از جمله مشاغلی می باشد که وجود آن برای هر کسب و کاری بسیار ضروری بوده و می تواند شرایطی را ایجاد کند که افراد بسیاری در مدت زمان کوتاه در ارتباط با شما و برند تجاری شما ، دارای شناخت و آگاهی بسیار زیادی باشند .

با ایجاد یک سایت فروشگاهی برای کسب و کارهای گوناگون و قرار دادن محصولات در آن ، می توانید شرایطی را ایجاد کنید که مشتریان شما در ایده آل ترین حالت ممکن با محصولات شما آشنا بشوند و با سفارش آنلاین بتوانند بدون صرف زمان اضافه به کالای مد نظر خود در نزدیک ترین مکان موجود برسند . در طراحی سایت داشتن تجربه بسیار مهم می باشد ، زیرا با تحربه بودن یک طراح به این معناست که در طول زمان با پروژه های حقیقی بسیاری مواجه بوده و چالش های بسیاری را سپری کرده است و در حال حاضر به بهترین شکل توانایی مدیریت یک پروژه جدید را خواهد داشت . دیجیتال مارکتینگ صنعتی و طراحی سایت صنعتی از پر درآمد ترین حوزه های کاری می باشند .

طراحی سایت چیست ؟
طراحی سایت چیست ؟

مزایای طراحی سایت در شرق تهران

همان طور که بیان شد ، امروزه داشتن یک سایت برای هر کسب و کاری دارای ارزش بسیار زیادی می باشد و می تواند به رشد یک تجارت کمک بسیاری بکند . در طراحی سایت نکات با اهمیتی وجود دارد که رعایت آنان می تواند در کسب امتیاز سایت شما موثر باشد و به همین دلیل است که برای انجام طراحی سایت استفاده از طراحان با تجربه حائذ اهمیت می باشد . به طور کلی طراح سایت دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که در بخش زیر به بعضی از آنان اشاره شده است .

 • با ایجاد یک سایت حرفه ای برای کسب و کار خود می توانید برای مخاطبان خود شرایط ایده آلی را فراهم کنید که با سهولت کافی به شما و امکانات شما دسترسی خواهند داشت .
 • با ایجاد یک سایت فروشگاهی ، مشتریان شما می توانند بودن محدودیت زمانی به خرید آنلاین بپردازند .
 • مشغله و همچنین ترافیک های موجود در اکثر شهرها ، دسترسی فیزیکی به فروشگاه ها را برای بسیاری از افراد با مشکل مواجه کرده است ، به واسطه وجود فروشگاه اینترنتی افراد مختلف به راحتی می توانند به فروشگاه دسترسی داشته باشند .
 • با درج نمادهای اعتماد در سایت خود می توانید به جلب اعتماد مشتریان خود به کسب و کارتان ، کمک بسیاری بکنید .
 • با وجود سایت ، بروزرسانی اطلاعات در مدت زمان کمتر و با سرعت بیشتری قابل انجام خواهد بود .
 • به سبب وجود سایت ، حتی صاحبان کسب و کارها نیز می توانند با شرایط بهتری به خدمات رسانی به مشتریان خود بپردازند .
مزایای طراحی سایت در شرق تهران
مزایای طراحی سایت در شرق تهران

مراحل طراحی سایت در شرق تهران

برای طراحی سایت به صورت کاملا حرفه ای و درست انجام مراحلی پی در پی بسیار با اهمیت می باشد . اگر در هر کدام از این مراحل دقت مورد انتظار به کار نرود ، می توان با اطمینان بیان کرد که خروجی کار نیز چندان قدرتمند نخواهد بود . طراحی سایت به طور کلی دارای 4 مرحله می باشد که در بخش زیر بیان خواهد شد .

 1. طراحی وایر فریم
 2. طراحی گرافیکی سایت
 3. کد نویسی
 4. راه اندازی سایت

برای شروع ساخت یک سایت مناسب و حرفه ای برای هر کسب و کاری در ابتدا باید نقشه ای کلی از سایت مورد نظر در نظر گرفت که این نقشه شامل صفحات گوناگون سایت و المان های موجود در آن می باشد ( طراحی وایر فریم ) . در گام بعد باید با استفاده از نرم افزارهایی چون فتوشاپ به طراحی گرافیکی سایت و انتخاب طرح ها و رنگ ها متناسب با کسب و کار خود بپردازید ( طراحی گرافیکی سایت ) . بعد از اتمام این مراحل باید با استفاده از روش های مختلفی چون مدیریت تولید محتوا ( وردپرس ) و یا کدنویسی به ایجاد شکل و گیری مراحل قبل پرداخته ( کدنویسی ) و در انتها با انتخاب هاست و دامنه مناسب به راه اندازی سایت بپردازید ( راه اندازی سایت ) . تمامی این 4 مرحله به یکدیگر وابسته می باشند و عدم دقت در هر کدام می تواند به اشتباه در مراحل دیگر منجر شود .

مراحل طراحی سایت در شرق تهران
مراحل طراحی سایت در شرق تهران

اهداف طراحی سایت در شرق تهران

طراحی سایت می تواند از جنبه های بسیار گوناگون برای هر کسب و کاری دارای اهمیت باشد . از جمله مهم ترین اهدافی که می توان برای وجود یک سایت حرفه ای و کامل برای هر نوع تجارتی نام برد :

 • تبلیغات آنلاین
 • فروش آنلاین
 • خرید آنلاین
 • ایجاد فروشگاه (بازار) اینترنتی
 • ایجاد بازار رقابت در سطح جهانی
 • توسعه و بسط ارتباط با افراد گوناگون
 • شکل گیری اعتبار بیشتر به واسطه وجود سایت
اهداف طراحی سایت در شرق تهران
اهداف طراحی سایت در شرق تهران

آموزش طراحی سایت در شرق تهران

طراحی سایت امروزه از جمله بهترین و پر درآمدترین مشاغلی می باشد که می توان با پشتکار و کسب تجربه در آن به موفقیت های بسیار زیادی در این زمینه دسترسی پیدا کرد . طراحی سایت به طور کلی با استفاده از 2 روش انجام خواهد شد که هر کدام در جایگاه خود دارای مزایای بسیار زیادی می باشند . در روش اول با استفاده از سیستم مدیریت تولید محتوا و یا همان وردپرس به طراحی و ایجاد یک سایت پرداخته که در مقابل روش دوم دارای هزنیه نهایی کمتری خواهد بود .

روش دوم نیز شامل کدنویسی و برنامه نویسی می باشد که نیاز به مهارت برنامه نویسی بوده و هزینه انتهایی در مقابل روش اول بسار بیشتر بوده و نیازمند زمان بیشتری نیز خواهد بود . هر کدام از این روش ها در طراحی سایت دارای ویژگی های بسیار منحصربفردی می باشند و براساس انتظارات شما از سایت مد نظرتان قابل تغییر می باشند . برای آشنایی بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

آموزش طراحی سایت در شرق تهران
آموزش طراحی سایت در شرق تهران

قیمت طراحی سایت در شرق تهران

قیمت طراحی سایت با توجه به پروژه مد نظر شما بسیار متفاوت بوده و نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت . به طور کلی عوامل بسیار تاثیرگذاری در تعیین قیمت این گونه فعالیت ها وجود دارد که می توانند براساس انتخاب و معیارهای شما بسیار متفاوت باشند . عوامل تعیین کننده قیمت در طراحی سایت شامل موارد زیر می باشد :

 • هزینه خرید هاست و دامنه
 • هزینه ساخت سایت
 • هزینه سئو سایت

طراحی سایت پزشکی وبینو ، با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه طراحی وب سایت ها می تواند شما را به بهترین شکل در این زمینه کمک بکند . برای دریافت اطلاعات بیشتر ، با وبینو در ارتباط باشید .

قیمت طراحی سایت در شرق تهران
قیمت طراحی سایت در شرق تهران

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.