طراحی سایت روانشناسی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت روانشناسی ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

دنیای پر از حادثه و شلوغ امروز، تغییرات بسیاری در زندگی انسان ها ایجاد نموده اند. هر روزه حجم بالایی از اخبار ناگوار جنگی، ناعدالتی ها، بلایای طبیعی و غیر طبیعی، بیماری و … به گوش می رسند که به مرور زمان روح آدمی را بیمار و آزرده می نمایند. در این شرایط، کمک ها و راهنمایی های روانشناسان بسیار التیام بخش و راهگشا خواهد بود.

طراحی سایت روانشناسی
طراحی سایت روانشناسی

سایت روانشناسان

مشکلات و پیچیدگی های زندگی صنعتی امروز، عامل بسیاری از بیماری های روانی است. در این شرایط، نیاز به پزشکان روانشناس به وضوح لمس می شود. مراجعه منظم و دریافت مشاوره از روانشناسان امری است که از سال های بسیار دور در کشورهای پیشرفته ی دنیا یک امر عادی و طبیعی به شمار می آید اما این مسئله هنوز در کشورهای جهان سومی از جمله ایران یک مسئله ی حل نشده است. عدم تمایل افراد برای مراجعه به روانشناسان در کشورهای جهان سومی از دلایلی همچون ناآگاهی شخصی افراد از میزان اثربخشی دریافت مشاوره از روانشناسان، تفکر و باورهای نادرست عمومی، استرس های شخصی، شرم وخجالت از مراجعه به روانشناس، محدودیت های خانوادگی برای مراجعه حضوری و… نشات میگیرند.

راه اندازی سایت روانشناسان یکی از روش هایی کارآمدی است که می تواند بسیاری از این مشکلات را حل کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی های سایت روانشناسی و تعرفه طراحی آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی سایت روانشناسی
طراحی سایت روانشناسی

ویژگی های طراحی سایت روانشناسان

کلیه ی سایت های روانشناسی، بر اساس یک سری اصول و قواعد مشترک طراحی می شوند اما از نظر شکل ظاهری و نوع قابلیت ها و امکانات، متفاوت اند. از جمله ویژگی های طراحی سایت روانشناسان می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • صفحه ی تماس با ما
  • صفحه درباره ی ما
  • بخش مقالات و کتب جدید روانشناسی
  • بخش ویزیت آنلاین بیماران
  • گالری تصاویر مطب
  • بخش نظرسنجی از بیماران
  • بخش تشکیل پرونده الکترونیکی برای بیماران
  • ….
طراحی سایت روانشناسی
طراحی سایت روانشناسی

ویژگی های گرافیکی در طراحی سایت روانشناسی

سایت های روانشناسی نیز همچون سایت های خدماتی دیگر، شکل و ظواهر متفاوتی دارند اما با توجه به اینکه مخاطبان این سایت ها گروه خاص و حساسی از جامعه هستند، توجه به برخی نکات در طراحی این سایت ها لازم و ضروری است. از جمله ویژگی های گرافیکی در طراحی سایت روانشناسی که می بایست مورد توجه قرار گیرند تم و رنگ مورد استفاده در این سایت ها هستند. رنگ مورد استفاده  برای سایت های روانشناسی، غالباً رنگ های روشن و ملایمی همچون سفید، سبز، آبی و … هستند. تم به کار رفته در این سایت ها نیز تم های بسیار ساده و غیر پیچیده ای هستند تا موجب آشفتگی و سردرگمی مراجعه کنندگان نشوند. ظاهر کلی سایت نیز باید ساده و کاربرپسند بوده و دسترسی به بخش های مختلف سایت به سادگی انجام پذیرد. به بیانی دیگر طراحی باید به نحوی باشد که مراجعه کنندگان به سایت، حس خوبی از این ارتباط مجازی دریافت کنند. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

طراحی سایت روانشناسی
طراحی سایت روانشناسی

پنل مدیریتی در طراحی سایت روانشناسان

پس از اتمام مرحله ی طراحی و برنامه نویسی سایت، یک پنل مدیریتی برای در اختیار مدیران سایت قرار داده می شود که امکان مدیریت کلی و ایجاد برخی تغییرات را فراهم می کند. پنل مدیریتی در طراحی سایت روانشناسان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این پنل ها شامل بخش های مختلفی هستند. یکی از مهمترین این بخش ها، بخش گزارش های مدیریتی است که  در قالب نمودارهای میله ای، ستونی، دایراه ای و … و جداول مختلف ارائه می شود. این اطلاعات شامل آمارهای بازدید سایت، آمار واریزی های آنلاین، آمار کلی مطالب افزوده شده به سایت و … اشاره نمود.

از دیگر بخش های مهم این پنل ها می توان به بخش مدیریت ظاهر و محتوای سایت اشاره نمود که امکان تغییر نوع، رنگ و اندازه فونت، افزودن مقالات جدید، درج عکس و فیلم و ویرایش متون گذشته و … اشاره نمود.

طراحی سایت روانشناسی
طراحی سایت روانشناسی

نمونه سایت روانشناسی

در کشورهایی که مراجعه به روانشناسان به دلایلی همچون محدودیت های شخصی و باورهای نادرست فردی بسیار محدود است، وجود سایت های روانشناسی که امکان برقراری ارتباط مجازی با روانشناسان را فراهم می نماید، بسیار راهگشا خواهد بود. امروزه نمونه های بسیار زیادی از سایت های روانشناسی داخلی و خارجی به چشم می خورد که هر یک ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود را دارند. تفاوت های موجود در این سایت ها از سلایق مختلف مشتریان و طراحان سایت، میزان هزینه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت، نیازهای مخاطبان هدف و … نشأت می گیرد.

برای مشاهده نمونه سایت روانشناسی و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت وبینو را دنبال کنید .

طراحی سایت روانشناسی
طراحی سایت روانشناسی

سایت تبلیغات روانشناسی

سایت تبلیغات روانشناسی، سایتی است که به تبلیغ تخصصی و ویژه مراکز مشاوره حضور و تلفنی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تحصیلی، مشاوره خانوادگی، مشاوره فردی، مشاوره کودک ونوجوان، مشاوره شغلی، مشاوره اضطراب وافسردگی، مشاوره وسواس، مشاوره زوجین و … می پردازند. روانشناسان در این سایت ها به معرفی تخصص های خود می پردازند. همچنین اطلاعات دیگری همچون آدرس و شماره تلفن مطب هر یک از این پزشکان، در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد. طراحی وب امروزه دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد .

طراحی سایت روانشناسی
پنل مدیریتی سایت

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.