طراحی سایت صنعتی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

طراحی سایت صنعتی بر اساس اهداف و کارکردهای واحدهای صنعتی مختلف تعیین می­ شود. یکی از مهمترین دغدغه­ های هر واحد صنعتی معرفی محصولات تولیدی به بازار و یافتن بازارهای جدید است.

بازارهای آنلاین بزرگترین و بهترین بازارهای موجود برای برندسازی، جذب مشتری و فروش آنلاین هستند که زمینه­ ی لازم برای این نوع از ورود به بازار، طراحی سایت صنعتی است.

طراحی سایت صنعتی      

طراحی وب­سایت صنعتی

با ظهور شیوه­ ها و الگوهای جدید در تجارت دنیای امروز، روش­ های بازاریابی، فروش و عرضه­ ی کالا توسط صاحبان صنایع و شیوه­ های جست وجو و تأمین کالا توسط مشتریان صنایع، دچار تحولات عظیمی شده است.

طراحی وب­سایت صنعتی راهکار نوینی است که امکان عرضه کالا برای تولیدکنندگان و تهیه­ ی کالا برای مشتریان را سهولت می­ بخشد.

نوع طراحی وب سایت صنعتی با توجه به ویژگی­ ها و قابلیت­ های متفاوتی که طراحان در وب سایت­ ها منظور می نمایند، در میزان جذب مشتری، تسهیل فرآیند خرید و فروش و کاهش زمان و هزینه تأمین کالا برای مشتریان و … تأثیرگذار است. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

طراحی سایت صنعتی

نمونه سایت­ های طراحی شده

استفاده از وب سایت صنعتی از جمله روش های نوین بازاریابی و فروش محصولات و خدمات صنایع مختلف است. تاکنون وب­سایت ­های بسیاری برای فروش آنلاین محصولات مختلف طراحی شده است. در ادامه نظر شما را به تعدادی از نمونه سایت­ های طراحی شده جلب می­نماییم.

وبینو طراحی سایت

اگر به دنبال طراحی یک سایت منحصر به فرد هستید تیم طراحی سایت وبینو را انتخاب کنید.

وبینو، تیمی از طراحان پرتلاش، خلاق و حرفه ­ای را گرد هم آورده و تاکنون خدمات بی نظیری در زمینه­ ی طراحی سایت ارائه نموده است. در تیم وبینو طراحی سایت های مختلفی از جمله سایت ­های پزشکی، فروشگاهی، صنعتی، خدماتی و … انجام می­شود. برای کسب اطلاعات بیشتر برای سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت پزشکی وبینو را دنبال کنید .

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

نمونه سایت فروشگاهی

تحولات حاصل از پیشرفت تکنولوژی و افزایش خرید و فروش­ های اینترنتی در سال­ های اخیر بر مدل کسب و کار فروشندگان مواد غذایی، لباس، ظروف، ابزار و … نیز اثرگذار بوده و آنان را برای پیوستن به فروشگاه های اینترنتی ترغیب نموده است و همین امر موجب افزایش درخواست برای طراحی سایت­ های فروشگاهی شده است. در ادامه نظر شما را به نمونه سایت فروشگاهی جلب می­ نمایم.

نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی

نحوه ­ی طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه سایت­ ها در حکم ویترین فروشگاه ­ها در بازارهای آنلاین هستند و هرچه جنبه­ ی بصری و چیدمان و طراحی سایت چشمگیرتر باشد، احتمال جذب مشتری و فروش افزایش می­ یابد. علاوه بر جنبه­ های بصری نوع مدیریت محتوای سایت برای افزایش امکان دیده­ شدن در میان سایر سایت­ های رقیب از جمله موضوعاتی است که باید در طراحی حرفه ­ای سایت فروشگاهی بدان توجه نمود. در ادامه توجه شما را به نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی جلب می­ نمایم.

نمونه طراحی سایت­های خارجی

با نگاهی ساده به نمونه طراحی سایت­ های خارجی می­توان دریافت که کشورهای پیشرفته جهان مدت هاست که به اهمیت سایت­ ها در فروش محصولات خود پی برده ­اند و تأکید بر شیوه ­های فروش آنلاین در کشورهای مدرن بسیار بیشتر از تمرکز بر روش ­های سنتی فروش است.

تصویر ذیل نمونه طراحی سایت­ های خارجی را نشان می­دهد.

 

نمونه طراحی صفحه اول سایت

صفحه ی نخست هر سایت فروشگاهی، صنعتی یا … معرف کلی یک کسب و کار است. طراحی صفحه اول هر سایت باید از چنان جذابیتی برخوردار باشد که بازدیدکنندگان را برای دیدن سایر مطالب سایت ترغیب کند. استفاده از مطالب موجز و مفید، تصاویر با کیفیت و جذاب، طراحی و چیدمان منظم و دقیق و … در جذابیت صفحه ی اول هر سایت نقش موثری دارد.

تصویر ذیل نمونه طراحی صفحه اول سایت را نشان می­دهد.

مقاله­ ی حاضر به موضوع طراحی وب سایت­ های صنعتی و فروشگاهی و بررسی نمونه­ هایی از این سایت ها در داخل و خارج کشور پرداخته است. امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته شده باشد.

در ادامه توجه شما را به تماشای وبدئویی در ارتباط با طراحی سایت صنعتی دعوت می کنیم .

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.