طراحی سایت مطب

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت مطب

 طراحی سایت مطب ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

طراحی سایت مطب موجب سهولت و کاهش زمان دستیابی بیماران به مراکز درمانی، پزشکان عمومی و متخصص در تمامی نقاط کشور می شود، همچنین پزشکان می توانند با استفاده از این سایت ها، علاوه بر معرفی رزومه و پیشینه علمی خود به بیماران، جدیدترین مقالات علمی واکتشافات پزشکی را با آنان به اشتراک بگذارند. استفاده از این سایت ها مزایای بیشمار دیگری نیز دارد که مهمترین آن امکان ویزیت و مشاوره ی بیماران به صورت مجازی است. بدین ترتیب فاصله مکانی بین بیمار و پزشک، هیچ مانع و محدودیتی در امر درمان ایجاد نخواهد نمود.

طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

 طراحی سایت پزشکان

در دنیایی دیجیتالی و پرسرعت امروز که افراد به دستیابی سریع به خواسته های خود عادت کرده اند، طراحی سایت پزشکان یک امر ضروری و لازم در حوزه ی سلامت و خدمات درمانی کشور به شمار می رود. امروزه اغلب افراد برای پیدا کردن پزشکان متخصصان و مراکز درمانی مورد نیاز خود، مستقیما از جستوجوی اینترنتی استفاده می کنند. جستوجوی در سایت های پزشکی، علاوه بر مزیت معرفی رزومه ی پزشک و سوابق کاری وی، مزیت دیگری همچون امکان بررسی نظرات بیماران قبلی مراجعه کننده به مرکز/ پزشک که در سایت ثبت و ارائه شده است را فراهم می کند و مبنای خوبی برای تصمیم گیری در خصوص انتخاب یا عدم انتخاب یک پزشک یا مرکز درمانی محسوب می شود. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

 سایت مطب دکتر

هر ساله تعداد زیادی پزشک به جامعه ی پزشکان کشور می پیوندند. افزایش تعداد پزشکان یک کشور از جنبه های مختلف، مزایا و معایب مختص به خود را دارد. به عنوان مثال افزایش تعداد پزشکان از از دیدگاه بیماران، از یکسو موجب سهولت در دستیابی به پزشکان و کاهش زمان انتظار و نوبت های چند ماهه برای ملاقات پزشکان می شود اما از طرفی دیگر، بیمار را با سردرگمی هایی از جمله نا آشنایی با پزشک و عدم اطلاع از میزان مهارت و تجربه وی مواجه می سازد. طراحی سایت مطب دکتر می تواند این مسئله را تا حد زیادی برطرف کند.

نمایش رزومه و سوابق کاری پزشک، نمایش فیلم ها و نظرات بیماران از تجربیات درمانی خود با پزشک، ارائه برخی خدمات رایگان پزشکی به بیماران برای جلب اعتماد آنان و … همگی از جمله قابلیت های سایت های پزشکی هستند که بیماران را در انتخاب پزشک مناسب خود یاری می دهند.

طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

 وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی، باید به نحوی صورت گیرد که دریافت خدمات درمانی و پزشکی برای عموم مردم،  به سادگی و بدون نیاز به آموزش قبلی انجام شود.

از جمله امکانات ضروری و پرکاربردی که عموم مردم از یک وب سایت پزشکی انتظار دارند می توان به قابلیت اخذ نوبت اینترنتی، نمایش اطلاعات تماس و آدرس و اطلاعات روزها و ساعات کاری پزشک، نمایش لوکیشن مطب پزشک، امکان درج انتقادات و شکایات در سایت، امکان بررسی نظرات مردم، امکان برقراری ارتباط غیرحضوری با پزشک و دریافت مشاوره آنلاین و …. اشاره نمود.

طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

 راه اندازی سایت پزشکی

اگر شما هم جزء آن دسته از پزشکانی هستید که هنوز در خصوص مزایای سایت پزشکی تردید دارید و برای راه اندازی آن اقدامی نکرده اید، بدانید که سایت های پزشکی در عصر حاضر، دیگر یک مزیت رقابتی به شمار نمی رود بلکه یک ضرورت مهم و اساسی هستند.

راه اندازی سایت پزشکی به صورت درست و اصولی و توسط یک تیم طراحی سایت حرفه ای، می تواند کسب و کار یک مرکز درمانی یا پزشک را متحول نموده و تعداد مراجعه کنندگان آن را به شدت افزایش دهد. علت اصلی این امر تغییر شیوه های بازاریابی است چراکه شیوه های سنتی و گذشته ی بازاریابی منسوخ شده و به تا حد بسیار زیادی کارایی خود را از دست داده اند. همچنین تعداد رقبا که شامل مراکز درمانی، بیمارستان ها، پزشکان و … هستند نیز به شدت در حال افزایش است. بنابراین استفاده از وب سایت های پزشکی به عنوان یک ابزار مدرن برای بازاریابی الکترونیکی، مفید و سودمند واقع خواهد شد.

طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

 امکانات سایت پزشکی

قابلیت ها و امکانات سایت پزشکی معمولاً بر حسب دیدگاه پزشک و صلاح دید طراح سایت تعیین می شوند اما به طورکلی یک سایت پزشکی می تواند دارای قابلیت های ذیل باشد:

  • امکان نمایش رزومه و سوابق پزشک
  • امکان دریافت مشاوره غیرحضوری از پزشک
  • امکان پرداخت آنلاین ویزیت
  • قابلیت دریافت نوبت غیرحضوری
  • انتشار اخبار، مقالات و تازه های پزشکی
  • انتشار لیست بیمه های طرف قرارداد
  • امکان نمایش اطلاعات تماس و آدرس
  • امکان نمایش ساعات و روزهای کاری پزشک
  • نمایش دقیق آدرس مطب در نقشه گوگل
  • امکان ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران
طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

 نمونه سایت پزشکی

شغل پزشکی همچون هزاران شغل دیگر با پیشرفت تکنولوژی دچار تحول گردیده است. پزشکان امروزی برای رقابت با سایر پزشکان، ناچار به تغییر شیوه های پیشین خود در جذب و خدمات رسانی به بیماران هستند. یکی از این تغییرات، ایجاد وی سایت های پزشکی برای ارائه خدمات غیر حضوری به بیماران است. این وب سایت ها امکانات و مزایای بیشماری برای پزشکان و بیماران فراهم می نمایند که از جمله ی آن ها می توان به امکان معرفی رزومه پزشک، دریافت نوبت غیر حضوری، دسترسی به آدرس و شماره تلفن پزشک، امکان دریافت مشاوره غیر حضوری و … اشاره نمود.

تصویر ذیل نشان دهنده یک نمونه سایت پزشکی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش طراحی سایت با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

 طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی این امکان را برای بیماران فراهم می کند که به صورت غیر حضوری از اطلاعات کلی پزشک خود همچون تصویر پزشک، آدرس و شماره تلفن محل کار، روزها و ساعات کاری پزشک، شماره نظام پزشکی وی و نظرات سایر بیماران در مورد وی و … آگاه شوند. همچنین امکان دریافت مشاوره پزشکی و دارویی به صورت غیر حضوری از طریق سایت های پزشکی برای بیماران مهیا شده است. بیماران می توانند پس از انجام مشاوره، به پزشک خود امتیاز داده و دیدگاه‌ نهایی خود را در قسمت نظرسنجی سایت ثبت نمایند. این امر سبب بهبود خدمات رسانی پزشکان و جلب اعتماد سایر بیماران می شود. برای آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت وبینو را دنبال کنید .

طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

 قیمت سایت پزشکی

هزینه طراحی وب معمولاً بر حسب نیاز ها و انتظارات مشتری از سایت تعیین می گردد. برای تعیین قیمت سایت پزشکی، ابتدا می بایست نیاز های مشتری توسط کارشناسان فنی به خوبی شناسایی و مستندسازی شود. پس از آگاهی از نیاز های مشتری، نقشه کلی سایت برای مشتری ترسیم شده و با او در میان گذاشته می شود. در صورت تایید نهایی مشتری هزینه کلی کار طراحی، اجرا و پشتیبانی سایت محاسبه شده و به اطلاع وی رسانده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه های طراحی سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت مطب
طراحی سایت مطب

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.