طراحی سایت پزشکی حرفه ای

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

طراحی سایت پزشکی حرفه ای ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

با گسترش دسترسی به اینترنت در کشور، امروزه بسیاری از فعالیت های حوزه درمان و پزشکی به صورت اینترنتی انجام می شود.  اغلب افراد برای یافتن پزشکان متخصص، مراکز درمانی و بیمارستان ها و دریافت اطلاعات پزشکی مورد نیاز خود، از روش جستوجوی اینترنتی استفاده می‌کنند و همین موضوع سبب افزایش تمایل پزشکان و مراکز پزشکی به طراحی سایت پزشکی حرفه ای  شده است.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتری از طراحی سایت پزشکی آشنا شوید.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 طراحی سایت

گروه وبینو مفتخر است که با داشتن گروهی از متخصصان آکادمیکی مجرب در زمینه طراحی سایت، در موفق ترین پروژه های طراحی سایت کشور سهیم بوده و بستری مناسب برای حضور کسب و کارهای گوناگون در تجارت آنلاین را فراهم نموده است. همچنین لازم به ذکر است که ارتباط گروه وبینو با مشترنیانش تنها به مرحله طراحی سایت خلاصه نمی شود بلکه متخصصان ما در تمامی مراحل پیاده سازی تا پشیبانی، بازاریابی، توسعه و … در کنار شما خواهند بود.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی حرفه ای وب سایت، نیازمند تخصص و تجربه ی کافی گروه طراحان است. طراحان بزرگ و موفق افرادی هستند که در مرحله ی اول، نیازهای مشتریان خود را به خوبی پیش بینی و شناسایی می نمایند و پس از شناسایی نیازهای مشتری، قابلیت ها و امکانات مورد نیاز شناسایی شده را به درستی طراحی و کد نویسی می کنند. سایت های حرفه ای، علاوه بر کد نویسی اصولی و بدون نقص، ظاهر جذاب و کاربرپسندی دارند و به گونه ای طراحی شده اند که برای استفاده از آن ها نیاز به هیچ گونه آموزش قبلی وجود ندارد. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 وب سایت پزشکی

استفاده از وب سایت پزشکی برای کلیه پزشکان عمومی و متخصص و مراکز درمانی، به منزله ی یک ابزار بازریابی هوشمند و مفید به شمار می آید و موجب شناساندن هرچه بیشتر این مراکز و پزشکان به بیماران مختلف در سراسر کشور می­شود.

وب سایت های پزشکی علاوه بر اینکه یک رسانه ی مناسب برای معرفی پزشکان به شمار می آیند، انجام بسیاری از امور و خدمات درمانی را تسهیل نموده اند. از جمله مزایای این وب سایت ها می توان به معرفی رزومه ی پزشکان، رزرو نوبت اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های پزشکی، انتشار اخبار جدید پزشکی و … اشاره نمود.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکان برای کلیه ی  پزشکان، دندان پزشکان، متخصصان اطفال، کلینیک ها، بیمارستان ها و تمامی مراکز و پزشکانی که قصد معرفی تخصص، مهارت و سوابق کاری خود را دارند، امری ضروری محسوب می شود.

استفاده از سایت پزشکی امکان ایجاد پرونده های الکترونیکی برای ثبت سوابق بیماری و درمانی بیماران را فراهم می نماید. همچنین می توان از این سایت ها برای  ارائه مشاوره درمانی یا دارویی مجازی به بیماران استفاده نمود.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی یک راه حل نوین و کاربردی برای معرفی جامع پزشکان و مراکز درمانی به بیماران و تسهیل خدمات درمانی است. وب سایت های پزشکی در دنیای امروز، یک مزیت رقابتی جدی به شمار می روند چراکه پزشکان و مراکز دارای وب سایت، بیشتر از پزشکان و مراکزی که تنها به شیوه ی سنتی کار می کنند، شناخته شده و مراجعه کننده خواهند داشت.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 ساخت سایت پزشکی

ساخت سایت پزشکی یکی از ضروریات دنیای امروز برای پزشکان، بیمارستان ها، کلینیک های درمانی، داروخانه ها و … به شمار می آید چراکه شیوه های ارائه خدمات پزشکی با وجود شیوع بیماری کرونا دچار تحول عظیمی شده است و کلیه ی امور به صورت غیر حضوری و مجازی انجام می شوند.

در این میان پزشکان و مراکزی که با ساخت سایت پزشکی، بیماران را از لزوم حضور فیزیکی در محل درمانی معاف می نمایند و زمان و هزینه دریافت خدمات درمانی را کاهش می دهند، مراجعه کنندگان بیشتری را جذب خواهند نمود و به تبع، درآمدزایی بیشتری نیز خواهند داشت. استفاده از سایت پزشکی موجب افزایش اعتماد و رضایت بیماران می شود و این رضایت، سرمایه اصلی پزشک یا مرکز درمانی خواهد بود.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 امکانات سایت پزشکی

سایت های پزشکی امکان و قابلیت ارائه خدمات مختلفی دارند که از جمله ی آن ها می توان به:

 • رزرو وقت اینترنتی برای حضور در مطب، کلینیک یا بیمارستان
 • نمایش تور مجازی سه بعدی برای بازدید از مطب، کلینیک، بیمارستان یا …
 • ارائه مقالات، کتاب ها و نشریات پزشکی
 • نمایش محل و آدرس شما در نقشه گوگل
 • معرفی خدمات کلینیک/ مطب/ بیمارستان و …
 • امکان نظرسنجی از کاربران سایت
 • امکان پرسش و پاسخ مکتوب و شفاهی
 • گالری تصاویر
 • امکان مشاوره دارویی و درمانی به صورات مجازی
 • امکان ارسال خودکار پیامک یا ایمیل به کاربران
 • امکان ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران
طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 قیمت سایت پزشکی

طراحان مختلف نرخ های متفاوتی برای طراحی سایت پزشکی دارند. اصلی ترین دلیل این اختلاف قیمت، میزان تجربه و سابقه ی کاری طراحان است.

قیمت سایت پزشکی توسط طراح تعیین می­شود اما میزان هزینه طراحی، بستگی به ویژگی­های مورد انتظار مشتری از سایت­ دارد. برای این منظور مشتری می­بایست ابتدا نوع سایت مورد نظر خود (که معمولاً سایت شرکتی یا فروشگاهی است) را تعیین نماید. پس از انتخاب نوع سایت، باید در خصوص قالب آماده یا اختصاصی بودن سایت تصمیم­گیری کرده و در نهایت مشخص نماید که آیا سایت ریسپانسیو باشد یا خیر؟

 

 

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 

 راه اندازی سایت پزشکی

امروزه بسیاری از پزشکان به دنبال راه­­اندازی سایت پزشکی هستند چراکه از تاثیرات شگرف استفاده از وب سایت ها در تسهیل و رونق کسب و کار خود آگاه هستند. در این میان عده ای از پزشکان از شرایط طراحی سایت پزشکی آگاهی لازم را نداشته و نیاز به دریافت مشاوره دارند.

هرچند که فرایند ارائه ی مشاوره به پزشکان، بخش دشواری از شغل طراحی سایت به شمار می رود اما  آگاه سازی مشتری، ارزش­افزوده­ ی کار طراح است و علاوه بر افزایش احتمال جذب مشتری، رضایت­مندی وی را به دنبال خواهد داشت. برای سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت پزشکی وبینو را دنبال کنید .

طراحی سایت پزشکی حرفه ای
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

 سایت مطب دکتر

طراحی اختصاصی سایت مطب دکتر از جمله خدمات نوین دنیای دیجیتال به جامعه ی پزشکی است. طراحی وب و استفاده از سایت های پزشکی و از جمله سایت مطب، امکانات ویژه­ای را برای پزشکان و بیماران فراهم می­کند که از جمله­ی آن­ها می­توان به نوبت دهی آنلاین، پرداخت آنلاین، ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران، ویزیت آنلاین بیماران و … اشاره نمود.

برای دریافت مشاوره و سفارش طراحی سایت مطب دکتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.