طراحی سایت پزشکی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

از جمله­ مهمترین خدمات آنلاین در حوزه ­ی پزشکی، طراحی سایت پزشکی است که یک راهکار نوین و بسیار کارآمد بوده و موجب بهبود و تسریع ارائه و دریافت خدمات پزشکی می­شود.

موضوع سلامتی و دسترسی آسان به خدمات پزشکی، از مهمترین دغدغه ­های افراد هر جامعه ­ای­ است. امروزه یکی از بزرگترین مشکلات حوزه سلامت در کشور ما، استفاده از شیوه­ های ناکارآمد و نامناسب گذشته در ارائه خدمات به بیماران است.

اما خوشبختانه استفاده از خدمات اینترنتی در کشور ما نیز رو به افزایش بوده و برخی از نمودهای آن را می­توان در حوزه ­ی پزشکی مشاهده کرد.

طراحی سایت پزشکی

وب سایت پزشکی

امروزه اغلب بیماران برای یافتن پزشکان برجسته و مجرب از جست و جوی اینترنتی استفاده می­کنند. در این میان پزشکانی که دارای وب سایت پزشکی هستند بیشتر در معرض دید و انتخاب بیماران قرار می­گیرند. وب سایت پزشکی ابزاری مفید است که امکاناتی از قبیل رزرو آنلاین، برقراری ارتباط مجازی با پزشکان، دریافت اطلاعات مورد نیاز در مورد سوابق و فعالیت­ های پزشکان و … دارا می­باشد و از همه مهم ­تر موجب سهولت ارتباط میان پزشک و بیمار میشود.

از طرفی دیگر استفاده از وب سایت پزشکی برای پزشکانی که به تازگی به جمع حوزه ­ی سلامت کشور پیوسته­ اند نیز ابزار مفیدی است چرا که وب سایت پزشکی برای این دسته از پزشکان بیشتر جنبه­ ی بازاریابی هوشمند و مدرن داشته و موجب شناساندن هرچه بیشتر آن­ها به بیماران می­شود. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

امکانات سایت پزشکی

امروزه راه­ اندازی سایت پزشکی به یک امر ضروری برای خدمات درمانی تبدیل شده است. استفاده از این سایت ­ها مزایای بسیاری برای پزشکان و بیماران ایجاد می­کند. در این بخش به بررسی برخی از امکانات سایت پزشکی خواهیم پرداخت.

  • نوبت­ دهی آنلاین
  • معرفی تخصص و تجربیات پزشک
  • اشتراک­ گذاری مقالات پزشکی به­ روز با بیماران
  • اشتراک ­گذاری تجربیات بیماران از روند درمانی خود با پزشک مربوطه
  • خدمات پرداخت آنلاین
  • ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران
  • خدمات ویزیت و ارتباط غیر حضوری با پزشک
  • کاهش فضای فیزیکی مورد نیاز برای نگهداری پرونده­ های پزشکی بیماران

هزینه طراحی سایت پزشکی

یکی از مهمترین دغدغه ­های پزشکان در راه­ اندازی و استفاده از سایت­ های پزشکی، هزینه طراحی سایت پزشکی و هزینه­ های سالانه­ ی پشیبانی از سایت است. هزینه طراحی سایت پزشکی به میزان قابلیت­ ها و امکانات یک سایت  از قبیل امکان نوبت ­دهی آنلاین، ویزیت غیر حضوری پزشک، امکان ایجاد پرونده ­ی الکرونیکی برای بیمار و … بستگی دارد.

از دیگر عوامل تعیین­ کننده در می­توان به موارد تخصصی ­تر طراحی یک سایت از قبیل خدمات سئو، تولید محتوا، استفاده از قالب آماده یا اختصاصی، زبان برنامه­ نویسی، بک اند و فراند اند و … اشاره نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه طراحی سایت پزشکی با ما تماس بگیرید.

ساخت وب سایت پزشکی

مدت­هاست که پزشکان نیز به این باور دست یافته ­اند که ارائه خدمات پزشکی با شیوه­ های سنتی گذشته بسیار ناکار آمد است. تجمع بیماران در مطب برای ساعات طولانی، پرداخت هزینه ­های گزاف سفر از شهر و روستاهای فاقد امکانات به تهران برای ملاقات حضوری پزشکان و بسیاری از مشکلات دیگر، موجب ترغیب پزشکان به ساخت وب سایت پزشکی شده است.

ساخت وب سایت پزشکی یک راه­ حل کارآمد و سریع برای حل بسیاری از مشکلات حوزه­ ی درمان است.

در دوره ­ی حاضر، ساخت وب سایت پزشکی یک مزیت رقابتی برای پزشکان محسوب می­شود و می­تواند وسعت خدمات­ رسانی و جذب بیماران آن­ها را گسترش دهد.

 

طراحی سایت مخصوص پزشکان

 

سال­هاست که وب سایت­ ها، یکی از قدرتمندترین ابزارهای معرفی و بازاریابی کسب و کارهای مختلف هستند.  حوزه ­ی سلامت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای تسهیل و بهبود خدمات درمانی از این ابزار استفاده می­کند. طراحی وب سایت مخصوص پزشکان از خدمات نوینی است که به سرعت در حال گسترش است.

طراحی وب سایت مخصوص پزشکان امری تخصصی بوده و مواردی از قبیل جنبه­ های بصری سایت، امکانات و قابلیت­ ها، میزان کاربر پسند بودن و … تأثیر بسزایی در کیفیت آن دارد. برای سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت پزشکی وبینو را دنبال کنید .

طراحی سایت اختصاصی

برای طراحی وب اختصاصی، ابتدا تیم طراح انتظارات و سلایق مشتری را مورد بررسی قرار می­دهند و پس اتمام جلسات نیازسنجی، کار ایجاد طرح اولیه وب‌سایت آغاز می­شود. پس از طراحی طرح اولیه نوبت به طراحی ظاهری وب‌ سایت می­رسد.

در نهایت، اگر طرح اولیه و ظاهر وب سایت مورد تایید مشتری قرار گرفته شود، تیم برنامه نویسی شروع به کار می‌کند. پس از اتمام کار کد نویسی، مرحله ی تست و ارزیابی است. این مرحله برای حصول اطمینان از عدم نقص کارکرد وب سایت انجام می­شود. در هر مرحله مشتری می­تواند امکانات و تغییرات جدیدی به سایت خود اضافه کند چراکه این کار در طراحی اختصاصی به راحتی امکان­پذیر است.

طراحی سایت پزشکی

در مقاله­ ی پیش رو، به بررسی اطلاعاتی در خصوص طراحی وب­ سایت پزشکی، هزینه­ های طراحی این نوع از وب سایت­ها و امکانات ویژه ­ای که در اختیار پزشکان و بیماران قرار می­دهند پرداخته شده است. امید است که این مطالب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته شده باشد و اطلاعات شما را در رابطه با دیجیتال مارکتینگ پزشکی افزایش داده باشد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.