طراحی سایت کلینیک زیبایی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت کلینیک زیبایی ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

این روزها اغلب مشاغل مختلف، برای تبلیغات و جذب مشتری از فضای مجازی و وب سایت ها استفاده می کنند. چراکه این فضا بستر بسیار مناسبی برای معرفی کسب و کار به جمع نا محدودی از مخاطبان است و تاثیر بسزایی در رونق فعالیت تجاری و افزایش شهرت آن دارد. به همین منظور، بسیاری از کلینیک ها و سالن های زیبایی نیز به طراحی سایت روی آورده اند و به عنوان یک ابزار مدرن بازاریابی از آن استفاده می کنند.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص طراحی سایت کلینیک زیبایی با شما به اشتراک بگذاریم.

طراحی سایت کلینیک زیبایی
اثرات مثبت طراحی سایت

اثرات مثبت طراحی سایت کلینیک زیبایی

امروزه  توجه به زیبایی و ظواهر در میان افراد بسیار رواج یافته است. اهمیت این موضوع به اندازه ای است که هر روزه مبالغ بسیار کلانی در این صنعت جا به جا می شود. به دلیل استقبال بسیار زیادی که از خدمات زیبایی در کشور ما می شود، هر روزه ده ها سالن زیبایی جدید افتتاح می گردد و به همین جهت رقابت در این حوزه بسیار زیاد است.

یکی از راه های بازاریابی موثر و مفید برای این مشاغل، استفاده از سایت ها و صفحات مجازی است. از جمله اثرات مثبت طراحی و ساخت سایت  می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • امکان انتشار عکس و ویدیو از نمونه کارهای انجام شده در سالن
 • امکان انتشار نظرات مشتریان در قالب متن، عکس، ویدیو
 • امکان درج رزومه کاری اعم از تخصص ها، دوره های آموزشی گذرانده شده، مدارک اخذ شده داخلی و بین المللی
 • امکان درج آدرس، شماره تلفن و لوکیشن سالن زیبایی
 • امکان اخذ نوبت آنلاین
 • امکان مشاهده روزها و ساعات کاری تخصص های مختلف

امکانات اشاره شده ی فوق، موجب جلب اعتماد بیشتر مشتریان و در نتیجه وفاداری آنان می شود. همچنین رضایت مشنریان دائمی، موجب جذب مشتریان جدید بیشتری خواهد شد.

طراحی سایت کلینیک زیبایی
اثرات مثبت طراحی سایت

چه نکاتی باید در طراحی سایت کلینیک زیبایی رعایت شود

در پاسخ به این سوال  می توان اینگونه پاسخ داد که:

 • با  توجه به اینکه مخاطبان این قشر ، افرادی از جامعه هستند که به زیبایی و ظواهر توجه بسیاری دارند، بنابراین توجه به آراستگی، نظم و زیبایی ظاهری این سایت ها، از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.
 • با توجه به اینکه کیفیت خدمات، مهمترین الویت مشتریان برای انتخاب یک سالن زیبایی هستند، بنابراین محتوای درج شده در سایت سالن های زیبایی باید به نحوی باشند که کیفیت کار مطلوب سالن ها را به خوبی انعکاس دهند.
 • توجه به سلایق صاحبان مشاغل و اِعمال سلایق آن ها در طراحی، از دیگر نکات ضروری در طراحی سایت کلینیک زیبایی است که موجب رضایت سفارش دهندگان سایت می گردد.
 • و در آخر، اینکه تنظیم قابلیت ها و امکانات سایت ها می بایست متناسب با بودجه مشتری انجام شود.برای سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت وبینو را دنبال کنید .

  طراحی سایت کلینیک زیبایی
  چه نکاتی باید در طراحی سایت رعایت شود

موارد سفارش طراحی سایت کلینیک زیبایی

موارد سفارش طراحی سایت کلینیک زیبایی اغلب شامل موارد ذیل است:

سالن های آرایشی، مراکز تخصصی عروس، مراکز لیزر درمانی، مراکز خدمات پوستی، مراکز تخصصی کاشت ناخن، مراکز جراحی زیبایی و کلیه ی مراکزی است که به هر شکل سنتی و مدرن به ارائه خدمات زیبایی می پردازند. در میان موارد یاد شده ی فوق، بیشترین سفارش ، متعلق به سالن های آرایشی بسیار معروف و کلینیک های جراحی زیبایی است اما به طور کلی می توان مشاهده نمود که توجه به سایت های اینترنتی به عنوان یک ابزار بازاریابی مدرن در میان تمام مراکز ارائه دهنه ی خدمات زیبایی به سرعت در حال افزایش است. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

طراحی سایت کلینیک زیبایی
چه نکاتی باید در طراحی سایت رعایت شود

مراحل طراحی سایت کلینیک زیبایی

مراحل طراحی سایت کلینیک زیبایی همچون سایت های دیگر از یک روال و اصول مشخص پیروی می کند. به طور کلی برای طراحی یک سایت 4 مرحله ی اصلی وجود دارد:

 • پلن: در این مرحله مشاوره های اولیه به مشتری داده میشود. پس از اینکه مشتری تصمیم نهایی خود برای واگذاری کار طراحی سایت به شرکت مورد نظر را اخذ نمود، کار تحقیق و آنالیز و طراحی اولیه انجام می شود.
 • طراحی: در این مرحله کار طراحی و کد نویسی وب سایت انجام می شود.
 • اجرا: در این مرحله کار توسعه وب سایت و تولید محتوا انجام می شود.
 • تبلیغات: این فاز از طراحی، به خدمات بهیننه سازی سایت و امور پشتیبانی و نگهداری اختصاص دارد.
 • طراحی سایت کلینیک زیبایی
  مراحل طراحی سایت

نمونه پروژه های طراحی سایت کلینیک زیبایی

امروزه توجه به این نوع سایت ها به عنوان ابزار مدرن بازاریابی به سرعت در حال گسترش است. تا کنون کلینیک های بسیاری اقدام به طراحی سایت نموده اند و از مزایای بیشمار راه اندازی این سایت ها برخوردار گشته اند. هر یک از این سایت ها شکل و ظاهر و قابلیت های مختص به خود را دارند که متناسب با نیاز مشتری و تشخیص طراح سایت، ایجاد شده اند. طراحی وب امروزه دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد .

برای بررسی نمونه ها، عبارت سایت کلینیک زیبایی را جستوجو نمایید تا هزاران نمونه از سایت های داخلی و خارجی طراحی شده در این زمینه را مشاهده نمایید.

طراحی سایت کلینیک زیبایی
طراحی سایت

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.