طراحی سایت کلینیک

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت کلینیک ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

طراحی سایت کلینیک ازجمله خدمات نوینی است که به تازگی در میان کلینیک های خدمات درمانی، زیبایی، بهداشتی و … ترویج یافته است. هدف اصلی از راه اندازی سایت برای کلینیک ها، بهبود شیوه های خدمات رسانی و معرفی خدمات کلینیک به سطح گسترده تری از مشتریان است. به بیانی بهتر، راه اندازی سایت ، یک گام موثر در جهت بازاریابی الکترونیکی است.

به کارگیری تکنیک های بازاریابی الکترونیکی از جمله راه اندازی سایت، جزء ضروریات مشاغل امروزی به شمار می رود و به نوعی یک مزیت رقابتی محسوب می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه، در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

طراحی سایت کلینیک
طراحی سایت درمانگاه

 چرا طراحی سایت کلینیک نیاز است ؟

بهترین پاسخ برای سوال چرا طراحی سایت کلینیک نیاز است؟ این خواهد بود که علم در دنیای امروز به سرعت در حال پیشرفت است و دنیای مجازی و اینترنت که یکی از نمودهای پیشرفت علم هستند دنیای کسب و کار را به شدن دچار تحول نموده اند. امروزه اغلب افراد برای دریافت خدمات، خرید کالا، فعالیت های آموزشی و یادگیری نکات جدید، یافتن آدرس و شماره تلفن پزشکان، متخصصان، مراکز درمانی  و … به اینترنت مراجعه می کنند. بنابراین کلینیک هایی که مجهز به سایت هستند، بیشتر در معرض دید افراد قرار خواهند گرفت و علاوه بر آن وجود سایت ها موجب تسهیل و بهبود خدمات رسانی به بیماران شده و افزایش رضایت بیماران موجب افزایش شهرت کلینیک و افزایش مراجعه کنندگان خواهد شد. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

طراحی سایت کلینیک
چرا طراحی سایت نیاز است ؟

 طراحی سایت درمانگاه یا کلینیک

طراحی سایت درمانگاه یا کلینیک نیازمند تیم طراحی مجرب و حرفه ای است. چراکه تنها یک طراح حرفه ای می تواند تمامی نیازهای سایتی شما را به خوبی پیش بینی کرده و در طراحی و اجرای سایت به نحوی عمل کند که از راه اندازی این سایت بیشترین سود و عایدی برای شما حاصل گردد.

اغلب طراحان حرفه ای، پیش از شروع به طراحی ، اقدام به برنامه ریزی دقیق و ترسیم یک نقشه راه جامع برای کار طراحی خود می کنند. آنچه مسیر و نقشه راه طراح را تعیین می کند مواردی چون هدف از راه اندازی سایت، انتظارات مشتری از سایت، مخاطبان سایت، گروه سنی مخاطبان سایت، هزینه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت و … است.

 

طراحی سایت کلینیک
امکانات سایت کلینیک

 

 امکانات سایت کلینیک

امکانات سایت کلینیک ها با معمولاً بر اساس نوع خدمات قابل ارائه در کلینیک تعیین می شود. با توجه به اینکه اغلب مشتریان طراحی سایت، تخصص ویژه ای در زمینه ی طراحی سایت ندارند، بنابراین طراحان وظیفه دارند که با توجه به نیازهای مطرح شده از سوی مشتریان، کلیه قابلیت ها و امکانات لازم برای سایت کلینیک  شناسایی و پیش بینی نمایند.

به طورکلی، قابلیت های یک سایت کلینیک شامل موارد ذیل است که با توجه به نیاز مشتریان قابل کم یا زیاد شدن هستند:

 1. صفحه درباره ما
 2. صفحه معرفی خدمات کلینیک
 3. صفحه معرفی پزشکان و سوابق آن ها
 4. بخش نظرسنجی از مخاطبان سایت
 5. بخش نوبت دهی غیرحضوری
 6. گالری تصاویر کلینیک
 7. نمایش چارت سازمانی کلینیک
 8. صفحه تماس با ما با جزئیاتی نظیر لوکیشن کلینیک، آدرس و شماره تلفن
 9. قابلیت ارسال پیامک خودکار به بیماران برای تایید یا لغو نوبت دهی آنلاین
طراحی سایت کلینیک
امکانات سایت

 نکات طراحی سایت کلینیک

در طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف، اصول قواعد متفاوتی وجود دارد. گاهی توجه به برخی نکات و اصول در طراحی سایت بعضی از کسب و کارها، اهمیت بیشتری نسبت به موارد دیگر خواهند داشت. از جمله نکات طراحی سایت کلینیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

 • رنگ مورد استفاده در طراحی سایت کلینیک معمولاً آبی، سفید یا سبز باشد.
 • انجام خدمات سئویی هم زمان با طراحی سایت
 • توجه به ریسپانسیو بودن سایت
 • تطابق قابلیت ها و امکانات سایت با نیازهای مشتری
 • ….
طراحی سایت کلینیک
نکات طراحی سایت

 خدمات شرکت پی جی وبینو برای طراحی سایت کلینیک

امروزه شرکت ها و طراحان بسیاری به ارائه خدمات طراحی سایت می پردازند. هریک از این طراحان، سوابق و رزومه های کاری متفاوتی دارند و معمولاً بر اساس همین معیار مورد سنجش مشتریان طراحی سایت قرار می گیرند. یکی از شرکت های صاحب نام و مشهور در حوزه طراحی سایت، شرکت پی جی وبینو است. از جمله خدمات شرکت پی جی وبینو برای طراحی سایت کلینیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • طراحی و بارگذاری سایت در کمترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش طراحی
 • استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی
 • طراحی گرافیکی جذاب و کاربرپسند
 • طراحی پنل مدیریتی قدرتمند به منظور مدیریت سایت پس از طراحی
 • پشتیبانی ۱۲ ماهه پس از راه اندازی سایت
 • امکان ساخت لوگو اختصاصی برای برند سازی کلینیک در صورت سفارش مشتری
 • امکان طراحی سایت بر پایه UX/UI
 • ارائه خدمات بهینه سازی و سئو سایت

برای سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت پزشکی وبینو را دنبال کنید .

 • طراحی سایت کلینیک
  خدمات شرکت پی جی وبینو

 فرآیند اجرای طراحی سایت کلینیک

فرآیند اجرای سایت کلینیک معمولاً شامل موارد ذیل است:

 • نیاز سنجی و شناسایی انتظارات مشتریان
 • بررسی درخواست مشتری مبنی بر طراحی سایت با قالب اختصاصی یا قالب آماده
 • برنامه نویسی سایت
 • تولید محتوا، ورود اطلاعات و صفحه آرایی
 • کنترل کیفی و فنی سایت
 • آموزش به مشتری و تحویل نهایی سایت
طراحی سایت کلینیک
طراحی سایت برای کلینیک ها

 شرکت طراحی سایت کلینیک

شرکت طراحی سایت کلینیک وبینو، یکی از مجرب ترین شرکت های طراحی سایت است و سوابق درخشانی در این زمینه دارد. تیم وبینو قادر است که سایت سفارشی شما را مطابق با قابلیت ها و امکانات مورد نظر شما و در اسرع وقت و با کمترین هزینه ممکن طراحی و اجرا نماید. امروزه طراحی وب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و تعرفه های طراحی سایت در شرکت پی جی وبینو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی سایت کلینیک
امکانات سایت کلینیک

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.