قیمت سایت پزشکی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
قیمت سایت پزشکی

قیمت سایت پزشکی ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت سایت پزشکی دخیل هستند که از مهمترین آن ها می توان به امکانات و قابلیت ها، تجربه و سابقه کاری طراح، حسن شهرت شرکت طراحی سایت، استفاده از قالب های آماده یا سفارشی و … اشاره نمود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سایت های پزشکی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 وب سایت پزشکی

وب سایت پزشکی یکی از ابزارهای مدرن دنیای پزشکی امروز به شمار می آید که هدف از به کارگیری آن، بهبود فرایندهای خدمات­ رسانی در حوزه ی سلامت و درمان کشورهاست. استفاده از وب­سایت پزشکی همچون یک بازی برد-برد هم به سود بیماران و هم به سود پزشکان است. کاهش نیاز به حضور فیزیکی بیماران در مراکز پزشکی، امکان اخذ نوبت و مشاوره از پزشکان از راه دور، امکان تشکیل پرونده الکترونیک، قابلیت ارسال پیامک خودکار اخذ یا لغو یا تغییر نوبت و … همگی از مزایای وب سایت پزشکی هستند که هم برای پزشک و هم برای بیمار مزایای بسیاری به همراه داشته اند.

جهت اخذ مشاوره و سفارش طراحی وب­ سایت پزشکی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 ساخت سایت پزشکی

ساخت سایت پزشکی اولین گامی است که پزشکان برای ورود به عرصه­ ی خدمات آنلاین پزشکی برمی دارند. با توجه به امکانات بسیاری که این سایت ها برای پزشکان و بیماران فراهم می­کنند، بسیاری از پزشکان به دنبال طراحی و ساخت آن هستند. افراد می­توانند با استفاده از این وب­سایت­ ها، خدمات و سرویس ­های اختصاصی خود را معرفی نموده و با اشتراک ­گذاری میزان رضایتمندی بیماران از خدمات دریافتی، اعتماد افراد بیشتری را جلب نمایند. همچنین استفاده از این روش این امکان را را برای بیماران و پزشکان فراهم نموده است که فارغ از  هرگونه زمان و مکان مشخص با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند که این امر دستاوردهای مهمی در عرصه ی پزشکی به شمار میرود. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 امکانات سایت پزشکی

وبسایت ها امکانات و قابلیت های بی شماری دارند اما الویت اصلی در تعیین امکانات سایت پزشکی، صلاح دید پزشک و پیشنهاد طراح است. سایت های پزشکی معمولا در سه سطح استاندارد، پیشرفته و فوق پیشرفته طراحی می شوند و هرچه از سطح استاندارد به سطح فوق پیشرفته نزدیک تر می شویم امکانات سایت و به تبع آن قیمت طراحی سایت افزایش می یابد.

از جمله امکانات آن  میتوان به معرفی رزومه پزشک، اشتراک گذاری تلفن، آدرس و ایمیل پزشک، درج مقالات به روز پزشکی، اخذ نوبت غیرحضوری، پرداخت آنلاین و … اشاره نمود.

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 قیمت طراحی سایت پزشکی

امروزه روش­ های متفاوتی برای تعیین قیمت طراحی سایت پزشکی وجود دارد. یکی از رایج ترین شیوه های نرخ گذاری، قیمت گذاری بر اساس دسته بندی سایت ها ست. سایت اغلب شامل یکی از دسته های شخصی، فروشگاهی، تجاری، شرکتی، آموزشی، خبری هستند و سایت های دیگر اغلب یکی از زیر مجموعه های این دست ها به شمار می آیند و بدین ترتیب قیمت گذاری می شوند.

شیوه ی دیگری که در میان طراحان رایج است تعیین قیمت بر اساس قابلیت های انتخابی است. یعنی هر قابلیت یا امکانات سایت دارای نرخ مشخصی است که در نهایت می توان بر اساس قابلیت های مد نظر مشتری قیمت نهایی را اعلام نمود.

برای استعلام قیمت طراحی سایت پزشکی  ، سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت پزشکی وبینو را دنبال کنید .

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 راه اندازی سایت پزشکی

راه اندازی سایت پزشکی به شکل های مختلفی انجام می شود. گاهی طراحی سایت تنها برای یک پزشک انجام می شود اما گاهی تعدادی از پزشکان یک کلینیک با یکدیگر همکاری نموده و یک وب سایت مشترک پزشکی راه اندازی می نمایند. استفاه از وب سایت اشتراکی علاوه بر امکان معرفی سوابق، خدمات، اطلاعات تماس و آدرس مطب هر پزشک، امکان استفاده از قابلیت های اشتراکی این وب سایت ها نظیر نوبت دهی آنلاین، خدمات پرداخت غیر حضوری، ثبت نظرات و … را نیز فراهم می کند. استفاده از این شیوه طراحی و راه اندازی سایت موجب کاهش هزینه های ناشی از طراحی و پشتیبانی می گردد.

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 سایت مطب دکتر

هدف از راه اندازی سایت مطب دکتر تسهیل بسیاری از اموری است که در شکل سنتی آن با صرف وقت و هزینه های بسیار قابل انجام هستند و حتی گاهی غیر ممکن می شوند. به عنوان مثال مشکل تخصیص محل های خاص برای نگهداری پرونده های کاغذی بیماران از جمله مسائلی است که با راه اندازی سایت های پزشکی مرتفع شده اند. همچنین اموری از قبیل معرفی پزشکان در سطح کشوری و نامحدود از دیگر مزایایی است که بدون دسترسی به این سایت ها امکان پذیر نخواهند بود.

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 طراحی سایت پزشکان

گسترش روزافزون خدمات آنلاین در جهان و دسترسی گسترده ی افراد به اینترنت، موجب تغییر الگوهای انجام خدمات مختلف گردیده است. سایت های پزشکی از جمله خدمات اینترنتی هستند که شیوه ی ارائه ی خدمات درمانی را دچار تحول نموده اند. سایت های پزشکی با حذف محدودیت ­های ارتباط حضوری، زمان  و هزینه ی انجام فعالیت­ های مختلف را کاهش داده و موجب رضایت هرچه بیشتر بیماران و پزشکان شده اند. برای اطلاع از جزئیات امکانات و هزینه های طراحی سایت پزشکان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 طراحی سایت قیمت مناسب

بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت قیمت مناسب هستند. فاکتورهای بسیاری در کاهش قیمت تمام شده ی طراحی سایت تاثیر گذار هستند که یکی از مهمترین آن ها قالب های آماده هستند. استفاده از قالب آماده نیاز به کد نویسی های اختصاصی نداشته بنابراین زمان و هزینه طراحی سایت را کاهش می دهد. همچنین حذف قابلیت های غیر ضروری از امکانات قابل استفاده برای سایت ها موجب کاهش قیمت تمام شده می شود.

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 هزینه طراحی سایت پزشکی

هزینه طراحی سایت پزشکی به عوامل مختلفی بستگی دارد. بدیهی است که هرچه امکانات درنظر گرفته شده برای سایت افزایش پیدا کند، هزینه­ ی نهایی بیشتر می­شود اما در نهایت روش های قیمت گذاری طراحان مختلفُ تعیین کننده ی هزینه طراحی سایت پزشکی خواهد بود.

قیمت سایت پزشکی
قیمت سایت پزشکی

 برآورد هزینه طراحی سایت پزشکی

برآورد هزینه طراحی سایت پزشکی با توجه به امکانات طراحی شده برای سایت انجام می شود. برخی از این امکانات جزء امکانات پیشرفته محسوب شده و هزینه ی بیشتری نسبت به سایر قابلیت ها دارند.

بسیاری از طراحان به منظور سهولت کار مشتریان برنامه هایی را در سایت های خود طراحی نموده اند که امکان مشاهده و انتخاب قابلیت های مورد نظر مشتری را فراهم نموده و در نهایت مجموع هزینه ی سایت مورد نظر مشتری با قابلیت های عنوان شده را اعلام می دارد.

قیمت سایت پزشکی
تعرفه ی طراحی سابت

 لیست قیمت سایت پزشکی

گروه وبینو یکی از مجرب ترین گروه های طراحی وب کشور می باشد که در زمینه ی طراحی انواع سایت های مختلف اعم از سایت های تجاری، فروشگاهی، شخصی، پزشکی و … فعالیت می نماید. برای دریافت لیست قیمت سایت پزشکی و سایر انواع سایت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.