قیمت طراحی سایت صنعتی در تهران

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
قیمت طراحی سایت صنعتی در تهران

قیمت طراحی سایت صنعتی در تهران ؛ به عوامل بسیار متعددی وابسته می باشد . به طور کلی طراحی سایت به حرفه ای گفته می شود که در آن ، کارشناس و متخصصانی در زمینه های گوناگون از جمله ، گرافیک ، طراح سایت ، متخصص سئو ، تولید محتوا و … در کنار یکدیگر جمع شده اند ، تا با دسته بندی تمام تخصص های هم ، بتوانند سایتی را ایجاد کنند که از هر نظر برای صاحبان آن ، دارای مزیت باشد . یکی از این سایت ها ، سایت های صنعتی می باشد که طراحی درست و به قاعده آن ، می تواند مزایای بسیار زیادی برای صاحبان آن کسب وکار و سرمایه داشته باشد . امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند . تعیین قیمت برای این نوع از فعالیت ها وابسته به میزان دقت و کیفیت طراحان و متخصصان و همچنین میزان فعالیت های در خواست شده از آنان باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ، مقاله پیش رو را تا انتها دنبال کنید .

سایت صنعتی چیست ؟

در گذشته نه چندان دور ، بسیاری از کسب و کارها جهت پیشرفت و رسیدن به درآمد مد نظرشان و همچنین به جهت شناساندن برند خودشان به دیگران ، تبلیغ را به عنوان تنها را برگزیده و از این راه به معرفی تجارت خود پراخته بودند . این تبلیغ بیشتر به صورت سنتی و با استفاده از روش های سنتی قابل انجام بود که از جمله آن ، استفاده از بنر و یا تراکت هایی بود که به صورت عمومی در اختیار مردم قرار می گرفت و شاید آنچنان که انتظار می رفت ، مورد پذیرش نیز قرار نمی گرفت . این روش ، علاوه بر این که چندان موثر نبود ، می توانست حتی به عنوان هزینه اضافه و بدون فایده در نظر گرفته می شد و موجب ضرر مالی برای صاحبان کسب و کار بود .

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ، راه های مناسب تری برای معرفی کسب و کارهای صنعتی بوجود آمدند که در مقایسه با روش قبل ، دارای مزایای بسیار بیشتری بودند . امروزه به دلیل همه گیر شدن فضای مجازی و بستر اینترنت ، امکان دسترسی عموم به این فضا امکان پذیر است و ایجاد یک وب سایت در این فضا ، می تواند به رشد و رونق اقتصادی کسب و کار شما ، کمک شایانی بکند . به موجب ایجاد یک وب سایت صنعتی ، امکان شناسایی تجارت شما با روشی کاملا مفید و مقرون به صرفه امکان پذیر می باشد . ولی آنچه در این میان مطرح است ، تبلیغات سایت شما می باشد و این وظیفه یک سئوکار حرفه ای می باشد که می تواند با رعایت اصول و قواعد سئو ، به بیشتر دیده شدن سایت شما و همچنین قرار گرفتن در نتایج جستجو توسط موتورهای جستجو ، کمک ویژه ای بکند . هرچه این فعالیت ها قانونمندانه تر انجام شود ، سایت شما نیز ، به پیشرفت و کسب درآمد بیشتر نزدیک تر خواهد شد . یک سئوکار حرفه ا ی در تهران می تواند به بهترین شکل شما را در این زمینه کمک بکند .

قیمت طراحی سایت صنعتی در تهران
قیمت طراحی سایت صنعتی در تهران

مزایای سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی برای هر نوع کسب وکاری امروزه دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد . افراد به واسطه سایت ایجاد شده برای تجارت شما ، می توانند به گونه ای بهتر ، با برند شما ارتباط برقرار کرده و از مزایای بیشتری بهره ببرند . بعضی از مزایای داشتن سایت صنعتی عبارتند از :

 • امروزه به دلیل فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی و اینترنت ، تقریبا تمام کسب و کارها از حالت سنتی خارج شده و در محیطی مدر و امروزی قرار گرفته است و می توان چنین تصورکرد ارتباط برقرار کردن با فضای مدرن برای افراد ، بسیار ساده تر شده است . به همین دلیل ، ایجاد یک محیط مدرن ، مانند سایت برای برقراری ارتباط با مخاطبان شما ، الزامی است .
 • ایجاد وب سایت ، موجب می شود که مخاطبان کسب و کار شما بتوانند به راحتی ، کسب وکار شما و دیگران را مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشند . بنابراین بهبود عملکرد ِ شما در این زمینه بسیار حائذ اهمیت می باشد .
 • اگر مخاطبان شما قصد ارتباط با شما در فاصله ای دور را داشته باشند ، می توانند تنها با مراجعه به سایت و بدون حضور فیزیکی ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با پراخت هزینه آن ، به راحتی درب منزل تحویل بگیرند .
 • به واسطه چند زبانه بون سایت شما ، امکان معرفی سایت شما برای کشورهای دیگر نیز وجود دارد و از این طریق کسب و کار شما برای افراد بیشتری و حتی در خارج کشور ، شناخته می شود و به این دلیل ، می توانید دارای کسب در آمد بیشتری شوید .
مزایای سایت صنعتی
مزایای سایت صنعتی

امکانات سایت صنعتی

ایجاد یک سایت صنعتی می تواند به طور کلی دارای مزایای بسیار زیادی باشد ولی آنچه در این میان بسیار با اهمیت می باشد ، پیاده سازی درست این سایت ها و پیاده سازی درست اصولی و با قاعده آن می باشد . برای این منظور امکاناتی مهم و ضروری باید در سایت وجود داشته باشند که به سبب وجود آنان ، سایت شما در معرض دید قرار گرفته و به کسب درآمد بیشتر نزدیک شود .

 • تبلیغات در موتورهای جستجو که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است .
 • معرفی تمام اعضای هئیت مدیره و پرسنل اصلی
 • معرفی شرکت ، کارخانه و یا صنعت شما و ارائه اطلاعات کافی در زمینه فعالیت برند شما
 • معرفی تمام محصولات ارائه شده توسط برند شما
 • معرفی تمام نمایندگی ها و مراکز خرید و فروش مرتبط با برند شما
 • ایجاد سرویس های پشتیبانی برای کاربران در شرایط اضطراری و بروز مشکل
 • دسته بندی کردن محصولات
 • بهینه سازی سایت که توسط سئوکار انجام می شود .
 • ایجاد بستری برای نظر سنجی برای کاربران موجود در سایت
امکانات سایت صنعتی
امکانات سایت صنعتی

قیمت سایت صنعتی در تهران

طراحی سایت صنعتی دارای بخش های گوناگونی می باشد و تعیین قیمت برای این گونه فعالیت ها تا میزان بسیار زیادی به تجربه کارشناسان و متخصصان و میزان تبحر آنان به فعالیت محول شده به آنان بستگی دارد . قیمت طراحی سایت را نمی توان ثابت در نظر گرفت و به طور کلی قیمتی پایه برای این گونه فعالیت ها تعریف شده اند . اما می توان گفت قیمت این گونه تخصص ها از پروژه ای به پروژه دیگر قابل تغییر می باشد و بسته به سختی و حجم فعالیت های انجام شده روی سایت متغیر می باشد . از طرفی برای طراحی سایت به طور کلی دو روش ، مدیریت محتوا و برنامه نویسی وجود دارد که قیمت هر کدام متفاوت می باشند .

زمانیکه از مدیریت محتوا صحبت می شود ، در واقع بحث استفاده از وردپرس در میان است که هزینه آن در برابر برنامه نویسی که نیاز به علم برنامه نویسی می باشد ، بسیار پائین تر می باشد . برای طراحی سایت صنعتی از طریق برنامه نویسی هزینه بسیار بالایی عموما ، وجود دارد و این گونه برنامه نوسی حتما باید توسط متخصصان این رشته انجام شود تا بتواند خروجی بسیار مناسبی داشته باشد و کمک ویژه ای به کسب و کار شما بکند . برای دریافت بیشتر اطلاعات در زمینه قیمت سایت صنعتی در تهران ، وبینو را دنبال کنید .

قیمت سایت صنعتی در تهران
قیمت سایت صنعتی در تهران

قیمت طراحی سایت صنعتی با وردپرس

طراحی سایت به طور کلی به دو صورت امکان پذیر می باشد . در روش اول که به برنامه نویسی معروف می باشد ، تمام طراحی و محتوا نویسی سایت از طریق برنامه نویسی و توسط برنامه نویسان متبحر در این زمینه امکان پذیر می باشد . در این روش آشنایی کامل طراح با زبان برنامه نویسی و همچنین آشنایی با تمام چالش هایی که ممکن است در مسیر طراحی در سر راهش قرار بگیرد ، بسیار با اهمیت می باشد . انجام این کار توسط طراحان عموما دارای هزینه بالایی می باشد و این به دلیل سختی کار و فعالیت های متعددی می باشد که به واسطه زبان برنامه نویسی بر روی سایت پیاده می شود .

در روش دوم که به مدیریت محتوا ، معروف می باشد ، پیاده سازی سایت با استفاده از قالب های آماده صورت می گیرد و تنها مدیریت محتوا و طراحی سایت توسط طراحان صورت می گیرد . این روش در مقایسه با روش قبل ، ساده تر می باشد و همچنین دارای هزینه کمتری نیز می باشد . در این روش قالب های آماده ، می توانند تمام نیازهای یک سایت حرفه ای و کاملا مفید را فراهم کنند و در تولید محتوا دارای قدرت باشند . انتخاب هر کدام از این دو روش ، تا حد بسیار زیادی در ابتدا به هزینه مد نظر شما و در گام دوم ، به نیازها و انتظارات شما از سایت مورد نظرتان بستگی دارد . برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت صنعتی با وردپرس و تفاوت آن ، با برنامه نویسی وبینو را دنبال کنید .

قیمت طراحی سایت صنعتی با وردپرس
قیمت طراحی سایت صنعتی با وردپرس

قیمت طراحی سایت صنعتی با لاراول

لاراول یک فریم ورک می باشد که برای طراحی سایت با استفاده از زبان php مورد استفاده قرار می گیرد . آنچه بارز است ، نیاز به آشنایی طراح سایت با زبان برنامه نویسی و همچنین  php  می باشد . این فرم ورک در مقایسه با وردپرس دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل به بسیاری از افراد که امکان استفاده از آنان را دارند ، پیشنهاد می شود . به عنوان مثال لاراول دارای مزیت های زیر می باشد :

 • این فریم ورک دارای کتابخانه های فعال می باشد که با اتصال به آنان ، طراح به راحتی می تواند نیازهای خود را برطرف کرده و اشکالات را حل کند .
 • امکان پیوند ساده این فریم ورک به پایگاه داده ، به سادگی امکان پذیر می باشد .
 • امکان مدیریت خطاها و استثناها در لاراول به سادگی وجو دارد و این برای طراحان بسیار خوشایند می باشد .
 • از طریق لاراول امکان طراحی سایتی با بازده ای بالا و بسیار قوی امکان پذیر می باشد .
 • از طریق این فریم ورک امکان تست و بررسی خودکار سایت و بروزرسانی آن وجود دارد .

با توجه به تمام موارد گفته شده ، طراحی سایت با استفاده لاراول در مقایسه با وردپرس بسیار کاربردی تر می باشد و همچنین دارای هزینه بالاتری نیز می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه ، وبینو را دنبال کنید .

قیمت طراحی سایت صنعتی با لاراول
قیمت طراحی سایت صنعتی با لاراول

 قیمت وب سایت

طراحی وب سایت به طور کلی ، به عوامل بسیار متعددی وابسته می باشد  . انتخاب نوع طراحی سایت از لحاظ اینکه به چه صورت و با چه امکاناتی صورت بگیرد ، در تعیین قیمت نهایی طراحی وب سایت بسیار حائذ اهمیت می باشد . به طور کلی طرراحی سایت با استفاده از قالب های آماده و به اصطلاح وردپرس که به مدیریت محتوا شناخته شده است ، دارای هزینه بسیار پائین تری در مقایسه با روش برنامه نویسی می باشد و دلیل آن ، استفاده نکردن از برنامه نویسی و امکانات کمتری است که در مقایسه با برنامه نویسی دارا می باشد .

اما این به آن معنا نیست که طراحی سایت با استفاده از وردپرس دارای ضعف می باشد . در واقع می توان چنین گفت که طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده ، امکان طراحی یک سایت کامل و دقیقا مطابق با نظرات شما را فراهم می کند و به هیچ عنوان دارای ضعف و یا کاستی نمی باشد . استفاده از وردپرس در قالب های آماده ، چندان پر تنوع می باشد که به راحتی می توان سایتی حرفه ای در کوتاه ترین زمان را برای شما طراحی کرد . برای اطلاع از قیمت دقیق ِ این نوع سایت ها ، وبینو را دنبال کنید.

 قیمت وب سایت
قیمت وب سایت

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی از جمله نیازهای هر فروشگاهی می باشد ، زیرا امروزه به دلیل فراگیر شدن بستر اینترنت و استفاده بیش از حد افراد از این محیط ، علاقه به حضور در این فروشگاه ها در مقابل حضور فیزیکی ، انتخاب اول افراد می باشد . وجود فروشگاه های اینترنتی به طور کلی برای معرفی هر تجارت و محصولی بسیار با ارزش می باشد ، زیرا افراد گوناگون در قالب این فضا می توانند به سادگی ، کالاها و محصولات را با یکدیگر مقایسه کنند و بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند . علاوه بر آنچه گفته شد ، سادگی ارسال این محصولات برای افرادی که در فاصله بسیار زیادی از فروشگاه می باشند ، اهمیت وجود این فروشگاه ها را دو چندان کرده است .

به طور دقیق امکان تعیین تعرفه برای طراحی سایت وجود ندارد ، زیرا طراحی سایت تا حد بسیار زیادی به نیازها و انتظارات شما و همچنین ابعاد فروشگاه و تجارت شما وابسته می باشد و از پروژه ای به پروژه دیگر ، قابل تغییر می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه ، وبینو را دنبال کنید .

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی
تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

ریز هزینه های طراحی سایت

برای تعیین ریز هزینه های طراحی وب ، انتظارات شما از سایت و همچنین ابعاد فعالیت شما بسیار ضروری می باشد . منطقا هرچه ابعاد و سختی کار طراح در هنگام طراحی و یا اصلاح سایت ِ از پیش ساخته شده بیشتر باشد ، هزینه بالاتری دریافت خواهد کرد . از جمله مواردی که می توانند در هزینه های طراحی سایت به طور معمول و ثابت در نظر گرفته بشوند ، عبارتند از :

 • هاست
 • دامنه ir.
 • دامنه com.
 • SEO-on page
 • مدیریت منوها
 • ربات تلگرام
 • امکان مقایسه محصولات
 • ماژول صفحه ساز
 • مدیریت ایمیل
 • مدیریت بنرها
 • درج تبلیغات در سایت
 • نقشه سایت
 • آمار بازید عمومی
 • مناقصه و مزایده و …
ریز هزینه های طراحی سایت
ریز هزینه های طراحی سایت

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.