هزینه طراحی سایت پزشکی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
هزینه طراحی سایت پزشکی

هزینه طراحی سایت پزشکی ؛ برای هر کسب و کاری بسیار ضروری می باشد . امروزه سایت های گوناگونی در زمینه های متفاوت ، می توانند به کسب و کار و تجارت شما کمک ویژه ای بکند . در مقاله پیش رو تلاش شده است که با ارائه اطلاعات در زمینه متخصص سئو ، طراحی سایت صنعتی و … شما را در زمینه طراحی سایت یاری کنیم .

هزینه طراحی سایت پزشکی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. بدیهی است که هرچه امکانات و قابلیت­ های طراحی شده برای سایت افزایش پیدا کند، هزینه ­ی نهایی بیشتر می­شود اما در نهایت شیوه های قیمت گذاری خاص طراحان مختلف تعیین کننده ی نهایی  هزینه طراحی سایت پزشکی خواهد بود.

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 نمونه سایت پزشکی

سایت ­های پزشکی یکی از پرکاربردترین سایت های اینترنتی هستند. با گسترش سایت­ های پزشکی، نظم و سرعت ارائه خدمات پزشکی افزایش یافته و صرفه ­جویی های قابل توجهی در هزینه­ های بیماران و پزشکان پدید آمده است چراکه با وجود این سایت ­ها از هزینه رفت و آمدهای اضافی، هزینه­ ی تشکیل و نگهداری پرونده­ های کاغذی، مصرف کاغذ برای ارائه­ ی نسخه­، هدر رفت زمان افراد در صف ­های طولانی انتظار برای پزشک و …جلوگیری شده است. نظر شما را به دیدن تصویری از یک نمونه سایت پزشکی داخلی جلب می­نمایم..

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 برآورد هزینه طراحی سایت

با توجه به اینکه سایت­ ها نقش مهمی در توسعه­ ی کسب و کارهای مختلف ایفا می­ کنند و متقاضیان طراحی سایت به شدت در حال افزایش هستند، هر روزه به تعداد شرکت­ های طراحی سایت افزوده می شود و همین امر حق انتخاب مشتریان طراحی سایت را افزایش داده است.

بنابراین در این بازار پر رقابت، اغلب شرکت­ هایی در الویت انتخاب هستند که کیفیت کار بالاتر و قیمت مناسب تری نسبت به رقبای خود داشته باشند.

برآورد هزینه طراحی سایت توسط طراح انجام می­شود اما میزان هزینه طراحی، بستگی به ویژگی­ های مورد انتظار مشتری از سایت­ دارد. برای این منظور مشتری می­بایست ابتدا نوع سایت مورد نظر خود (که معمولاً سایت شرکتی یا فروشگاهی است) را تعیین نماید. پس از انتخاب نوع سایت، باید در خصوص قالب آماده یا اختصاصی بودن سایت تصمیم­ گیری کرده و در نهایت مشخص نماید که آیا سایت ریسپانسیو باشد یا خیر؟

همچنین تعداد و نوع قابلیت ­های مورد انتظار مشتری از سایت نیز در قیمت تمام شده ی طراحی سایت تأثیرگذار است. امروزه وجود سایتی بروز و کاربرپسند برای هر کسب و کاری از ملزومات می باشد زیرا می تواند به دیجیتال مارکتینگ صنعتی هر کسب و کاری کمک بسیاری بکند .

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 راه اندازی سایت پزشکی

بسیاری از پزشکان به دنبال راه ­­اندازی سایت پزشکی هستند اما از قابلیت­ ها و کارکردهای دقیق این نوع از سایت­ ها آگاهی ندارند و به همین جهت در این امر تعلل نموده یا از انجام آن صرف نظر می­کنند. بهترین راه ممکن برای آگاهی از قابلیت­ ها، امکانات و میزان اثربخشی سایت­ های پزشکی، دریافت مشاوره از طراحان کارآزموده و بررسی نمونه سایت­ های طراحی شده پیشین آنان است.

هرچند که فرایند ارائه ی مشاوره به مشتری، بخش دشواری از شغل طراحی سایت است اما  آگاه سازی مشتری، ارزش ­افزوده­ ی کار طراح است و علاوه بر افزایش احتمال جذب مشتری، رضایت­ مندی وی را به دنبال خواهد داشت.

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 امکانات سایت پزشکی

سایت­ های پزشکی دارای قابلیت­ ها و امکانات مختلفی هستند که تعداد و نوع آن­ها بستگی به سفارش مشتری و نظر طراح دارد. برخی از امکانات سایت پزشکی، جزء امکانات اولیه و عمومی این نوع از سایت­ ها محسوب می­شوند که شامل امکان نمایش رزومه ی پزشک، نمایش شماره تماس و آدرس مطب، اشتراک­ گذاری اخبار و مقاله­ های پزشکی، نمایش لیست بیمه های طرف قرارداد، امکان معرفی خدمات پزشک است. سایر خدماتی همچون اخذ نوبت اینترنتی، ویزیت آنلاین، پرداخت اینترنتی، ایجاد پرونده الکترونیک برای بیماران، نمایش آدرس مطب در نقشه گوگل، گالری تصاویر، امکان ارسال پیامک خودکار و … از ویژگی­ های پیشرفته ­تر سایت­ های پزشکی هستند.

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 طراحی سایت پزشکان

با ظهور اینترنت و گسترش خدمات آنلاین، بسیاری از شیوه ­های رایج در ارائه خدمات مختلف دچار تحول گردید. در دنیای آنلاین پیش رو هر سایت نماینده ی یک کسب و کار و شرکت شده است و اغلب خدمات و فعالیت­ های مهم در سایت­ ها انجام می­شوند.

با توجه به آنچه گفته شد، هر سایت پزشکی نیز نماینده­ ی یک پزشک در دنیای مجازی هستند بنابراین نحوه­ ی طراحی سایت پزشکان از اهمیت ویژه ­ای برخوردار است.

آنچه بیش از همه در طراحی سایت پزشکان حائز اهمیت می­باشد، کارایی و تجهیز به خدمات کاربردی، کاربر پسندی، مطالب مفید، ریسپانسیو بودن سایت، سئو سایت و … است. برای سفارش طراحی انواع سایت و آشنایی با سئو کار حرفه ای در تهران ، طراحی سایت پزشکی وبینو را دنبال کنید .

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 طراحی سایت مخصوص پزشکان

طراحی سایت مخصوص پزشکان از جمله خدمات آنلاینی است که در سال­ های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. همچنین شیوع بیماری کرونا و تشدید نیاز افراد به انجام خدمات غیر حضوری، بازار خدمات آنلاین را پر رونق­ تر نمود. بنابراین پزشکان بسیاری اقدام به طراحی سایت مخصوص پزشکان نمودند.

یکی از مزایای بسیار مفید طراحی سایت مخصوص پزشکان، امکان ویزیت و مشاوره­ ی آنلاین بیماران است که از ارتباط مستقیم و دیدار حضوری بیمار و پزشک جلوگیری نموده و در کاهش انتشار بیماری کرونا بسیار موثر است.

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 طراح سایت

طراح سایت فرد متخصصی است که علاوه بر تسلط به زبان­ برنامه­ نویسی سایت، دارای هنر زیبایی شناختی است و صفحات وب را به بهترین نحو ممکن طراحی و پیاده سازی می کند.

یک طراح سایت ماهر شخصی است که بتواند نیازهای مشتریان خود را به درستی پیش­بینی و درک نموده و با خلاقیت ­های ویژه ­ی خود، به کار طراحی و اجرا بپردازد.

از مهمترین مهارت­ های مورد نیاز یک طراح سایت می­توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • تسلط به زبان برنامه­ نویسی وب
  • تسلط کامل به نرم افزارهای مربوط به وب
  • توانایی حل مسائل مربوط به طراحی وب
  • قدرت انجام پروژه و مسئولیت پذیر بودن
  • درک تمامی الگوها و دستورالعمل های مربوط به اینترنت
  • مدیریت کردن زمان و فرایند کار
هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 هزینه طراحی سایت وبینو 

تیم طراحی سایت وبینو متشکل از مجرب­ ترین و حرفه ­ای ترین طراحان سایت کشور است. اعضای تیم وبینو جوانانی خلاق، کوشا و متعهد هستند و الویت اصلی آنان، جلب کیفیت بالا، تحویل فوری و قیمت مناسب و از همه مهم ­تر، رضایت مشتری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و هزینه طراحی سایت وبینو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 هزینه طراحی سایت رزومه پزشکی

هزینه طراحی سایت رزومه پزشکی بستگی به نظر طراح دارد و نمی­توان نرخ خاصی را برای آن عنوان نمود. اگر هدف از طراحی سایت پزشکی تنها نمایش رزومه ­ی پزشک باشد و از قالب آماده برای این کار استفاده شود، هزینه­ ی طراحی بسیار ناچیز خواهد شد اما اگر مشتری به فکر ارتقای سایت در آینده باشد، می­بایست این مسئله را از همان ابتدا با طراح در میان بگذارد تا بعداً دچار مشکل نشده و مجبور به پرداخت هزینه­ های اضافی نشود.

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 شماره های طراحی سایت

برای یافتن شماره های طراحی سایت به صفحه ­ی تماس با ما در سایت وبینو مراجعه کنید. کارشناسان ما آمادگی هرگونه راهنمایی و پاسخ­گویی به سوالات شما عزیزان را دارند.

هزینه طراحی سایت پزشکی
هزینه طراحی سایت پزشکی

 سایت مطب

طراحی سایت مطب، موجب بهبود و تسریع ارتباط بیمار و پزشک می­شود چراکه سایت مطب امکان ارتباط غیرحضوری پزشک و بیمار را فراهم می­کند. امکانات سایت مطب بستگی به درخواست سفارش دهنده­ ی سایت دارد.  امروزه طراحی وب از اهمیت ویژه ای برخوردار است . رایج ترین خدمات سایت مطب شامل معرفی معرفی خدمات مطب، نویت دهی آنلاین، اطلاعات پزشکان و برنامه کاری آنان و شماره تماس، آدرس و نقشه مطب و … می­باشد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.