?>

درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

سلام ما در تیم pgwebino به شما پزشکان ، ‌متخصصان ، دندان پزشکان ، مراکزدرمانی و کلینیک های زیبایی کمک میکنیم تا با استراتژی های تخصصی بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در حوزه تخصصی خودتون مخاطبانتون رو شناسایی و به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

ما از سال ۱۳۹۳ در زمینه طراحی و ارتقای سایت شروع به فعالیت کردیم و از سال ۱۳۹۸ علاوه بر طراحی ،ارتقا و سئوی سایت در زمینه مدیریت شبکه های مجازی و تولید محتوا فعالیتمون رو گسترش دادیم و در حال حاضر خدمات تخصصی تر روی دیجیتال مارکتینگ پزشکی ارائه میدیم.

سوابق ما

اعضای تیم PGWebino با بیش از 10 سال کار در حیطه تبلیغات ، برندینگ ، طراحی سایت و ... بصورت انفرادی و بعد تیمی ، در خدمت شما پزشکان و متخصصان کادر درمانی و ... می باشد.

هدف ما

PGWebino تیمی پویاست که از اعضای متفاوت با روحیه کار تیمی بالا تشکیل شده که هر کدوم ما در حیطه ای متخصص هستیم و در کنار هم یک تیم کامل هستیم که به راحتی میتونید کسب و کارتون رو به ما بسپارید. تا از طراحی لوگو و انتخاب اسم و رنگ سازمانی تا طراحی سایت و سئو و مدیریت شبکه های اجتماعیتون رو ما براتون به بهترین نحو انجام بدیم.

چشم انداز مجموعه

ما در PGWebino در تلاش هستیم با تیم حرفه ای صمیمی خودمون رو روز به روز گسترش بدیم و همیشه با متدهای روز دنیا برند شما رو به جامعه معرفی کنیم

اعضای مجموعه ما

پیمان قربانزاده

پیمان قربانزاده

موسس و مدیرعامل

سلام من پیمان قربانزاده هستم . کارشناس ارشد مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی و همچنین مدیر عامل تیم PGWebino . بیشتر از 10 سال که طراحی سایت ، سئو ، دیجیتال مارکتینگ رو بصورت تخصصی انجام میدهم و با رشد شبکه های اجتماعی و اهمیت حضور کسب و کار در این فضا زمینه کاری خودم رو گسترش دادم . و در حال حاضر با توجه به زیاد شدن حجم کاری ، تیم فعال و پویایی در کنارم به من کمک میکنه تا خیلی حرفه ای تر و بهتر به شما کارفرماهای محترم خدمات تخصصی خودمون رو ارائه کینم.

زهرا باقری

زهرا باقری

طراح ارشد

سلام ، زهرا باقری هستم ، طراح ارشد تیم PGWebino . من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد طراحی صنعتی هستم و نزدیک به 10 سال که در زمینه برندینگ ، طراحی هویت بصری و تبلیغات فعالیت دارم و در حال حاضر در کنار تیم قدرتمند PGWebino هستم

آماری که از خود برجای گذاشته ایم

00+

پروژه اجرا شده

00%

رضایت از خدمات

00+

کارفرما

00+

سال فعالیت

آماده ارسال سفارش خدمات هستید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با ما
?>